برنامه کامل فصل 2018-2017 لیگ قهرمانان اروپا

برنامه کامل فصل 2018-2017 لیگ قهرمانان اروپا
جمعه 3 شهريور 1396 - 11:46

پس از انجام قرعه‌کشی مرحله گروهی فصل 2018-2017 لیگ قهرمانان، برنامه کامل این رقابت‌ها هم اعلام شد.

العالم _ اروپا

بر این اساس، مرحله گروهی از روز سه‌شنبه 21 شهریورماه شروع می‌شود و روز چهارشنبه 15 آذرماه به پایان می‌رسد.  

همچنین بازی‌های مرحله یک‌هشتم نهایی روز دوشنبه 20 آذر قرعه‌کشی و طی روزهای 24 و 25 بهمن و اول و دوم اسفند و بازی‌های برگشت در تاریخ‌های 15، 16 ، 22 و 23 اسفند انجام می‌شود.

 مرحله یک‌چهارم‌نهایی، جمعه 25 اسفند قرعه‌کشی می‌شود و بازی‌های رفت این مرحله طی روزهای 14 و 15 فروردین 1397 و جدال‌های دور برگشت در روزهای  21 و 22 فروردین انجام می‌گیرد.

 تاریخ قرعه‌کشی نیمه‌نهایی، جمعه 24 فروردین ماه تعیین شده. همچنین بازی‌های رفت این مرحله 4 و 5 اردیبهشت 1397 و بازی‌های برگشت 11 و 12 اردیبهشت انجام می‌شود. فینال هم ساعت 23:15 شنبه 5 خردادماه 1397 در استادیوم «المپیسکی» در شهر کیف، پایتخت اوکراین روی پرده می‌رود.

برنامه کامل مرحله گروهی 


هفته اول 

سه‌شنبه، 21 شهریور

گروه اول: بنفیکا- زسکامسکو، منچستریونایتد- بازل 

گروه دوم: بایرن- اندرلشت، سلتیک- پاری‌سن‌ژرمن

گروه سوم: چلسی- قره‌باغ، رم- اتلتیکومادرید

گروه چهارم: بارسلونا-یوونتوس، المپیاکوس- اسپورتینگ لیسبون

 

 چهارشنبه 22 شهریور

گروه پنجم: ماریبور- اسپارتاک مسکو، لیورپول- سویا،

گروه ششم: فاینورد- منچسترسیتی، شاختار- ناپولی

گروه هفتم: لاپیزیگ- موناکو، پورتو- بشیکتاش

گروه هشتم: رئال مادرید-آپوئل، تاتنهام- دورتموند

 

هفته دوم

سه‌شنبه چهارم مهرماه

گروه پنجم: سویا- ماریبور، اسپارتاک- لیورپول

گروه ششم: ناپولی- فاینورد، منچسترسیتی- شاختار

گروه هفتم: بشیکتاش- لایپزیگ، موناکو-پورتو

گروه هشتم: دورتموند- رئال مادرید، آپوئل- تاتنهام

 

چهارشنبه پنجم مهرماه

گروه اول: بازل- بنفیکا، زسکا- منچستریونایتد

گروه دوم: پاری‌سن‌ژرمن- بایرن، اندرلشت- سلتیک

گروه سوم: اتلتیکومادرید- چلسی، قره‌باغ- رم

گروه چهارم: اسپورتینگ- بارسلونا، یوونتوس- المپیاکوس

 

 هفته سوم

سه‌شنبه 25 مهرماه 

گروه پنجم: اسپارتاک مسکو- سویا، ماریبور- لیورپول

گروه ششم: منچسترسیتی- ناپولی، فاینورد- شاختار

گروه هفتم: موناکو- بشیکتاش، لایپزیگ- پورتو

گروه هشتم: آپوئل- دورتموند، رئال مادرید- تاتنهام

 

 چهارشنبه 26 مهرماه

گروه اول: زسکا- بازل، بنفیکا- منچستریونایتد

گروه دوم: اندرلشت- پاری‌سن‌ژرمن- بایرن- سلتیک

گروه سوم: قره‌باغ- اتلتیکومادرید، چلسی- رم

گروه چهارم: یوونتوس- اسپورتینگ، بارسلونا- المپیاکوس

 

هفته چهارم 

سه‌شنبه نهم آبان‌ماه

گروه اول:  بازل- زسکا، منچستریونایتد-  بنفیکا

گروه دوم:پاری‌سن‌ژرمن- اندرلشت، سلتیک- بایرن

گروه سوم: اتلتیکو-  قره‌باغ،رم - چلسی

گروه چهارم: اسپورتینگ- یوونتوس، المپیاکوس- بارسلونا

 

چهارشنبه دهم آبان‌ماه

گروه پنجم: سویا- اسپارتاک،  لیورپول- ماریبور

گروه ششم: ناپولی- منچسترسیتی، شاختار- فاینورد

گروه هفتم: بشیکتاش- موناکو، پورتو- لایپزیگ

گروه هشتم: دورتموند-آپوئل،  تاتنهام- رئال مادرید

 

هفته پنجم 

سه‌شنبه 30 آبان‌ماه 

گروه پنجم:  اسپارتاک مسکو- ماریبور، سویا- لیورپول،

گروه ششم: منچسترسیتی- فاینورد، ناپولی- شاختار

گروه هفتم: موناکو- لایپزیگ، بشیکتاش- پورتو

گروه هشتم: آپوئل -رئال مادرید،دورتموند - تاتنهام

 

چهارشنبه اول آذرماه

گروه اول: زسکامسکو- بنفیکا، بازل- منچستریونایتد 

گروه دوم:اندرلشت- بایرن، پاری‌سن‌ژرمن- سلتیک

گروه سوم:قره‌باغ-چلسی، اتلتیکومادرید- رم

گروه چهارم: یوونتوس- بارسلونا، اسپورتینگ لیسبون- المپیاکوس

 

هفته ششم 

سه‌شنبه  14 آذرماه

گروه اول:  بنفیکا- بازل، منچستریونایتد- زسکا

گروه دوم:  بایرن- پاری‌سن‌ژرمن، سلتیک- اندرلشت

گروه سوم: چلسی- اتلتیکومادرید، رم- قره‌باغ

گروه چهارم: بارسلونا- اسپورتینگ، المپیاکوس- یوونتوس

 

چهارشنبه 15 آذرماه 

گروه پنجم: ماریبور- سویا، لیورپول- اسپارتاک

گروه ششم: فاینورد- ناپولی، شاختار- منچسترسیتی

گروه هفتم:  لایپزیگ- بشیکتاش، پورتو- موناکو

گروه هشتم: رئال مادرید- دورتموند، تاتنهام- آپوئل 

تابناک

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها