شهر عقیربات سوریه آزاد شد+ویدئو

يکشنبه 12 شهريور 1396 - 18:26

یک منبع نظامی خبر داد نیروهای مسلح سوریه با همکاری نیروهای هم پیمان خود شهر عقیربات ، روستای مسعده و مزرعه رسم قنبر و مناطق اطراف آن را در شمال استان حماه به کنترل درآوردند.

العالم - سوریه

خبرنگار العالم در سوریه عصر امروز (یکشنبه) به نقل از منبع نظامی سوری گزارش کرد که نیروهای ارتش سوریه و متحدانش، در تازه ترین دستاوردهای خود مناطقی را در حومه شرقی حماه از دست تروریست ها آزاد کردند.

براساس این گزارش نیروهای ارتش سوریه و متحدانش، شهرک عقیربات، روستای مسعده و مناطق دیگری را در حومه شرقی حماه از دست تروریست ها آزاد کردند.

این درحالی است که تروریست های این منطقه به صورت گروهی در حال فرار از میدان نبرد هستند و نیروهای سوری شماری از ترویست های داعش را به هلاکت رسانده و تروریست های فراری را تحت تعقیب قرار داده اند.

خبرنگار العالم خاطرنشان کرد که ارتش سوریه همچنان به پیشروی در محله جوبر ادامه می دهد و به ورودی تونل حرمله، کانل ارتباطی جوبر و عین ترما رسیده و عملیات نهایی برای سیطره کامل بر آن را آغاز کرده است.

براساس این گزارش نیروهای ارتش سوریه یک تونل چند شعبه ای را نیز در منطقه عین ترما در غوطه شرقی دمشق منهدم کردند که گفته می شود چند عنصر تروریستی جبهه النصره در آن مستقر بودند.

213

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها