فرمانده نیروی دریایی سپاه:

ترامپ را به اعتراف و ترس فرماندهان خودشان از ایران حواله می دهیم

ترامپ را به اعتراف و ترس فرماندهان خودشان از ایران حواله می دهیم
جمعه 31 شهريور 1396 - 13:00

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: رئیس جمهور آمریکا را به اعتراف و ترس فرماندهان خودشان از قدرت نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران حواله می دهیم.

العالم- ایران/ سیاسی 

سردار علی فدوی در مورد واکنش به اظهارات رئیس جمهوری امریکا در سازمان ملل بیان داشت:  رئیس جمهور امریکا را حواله می دهم به صحبت و اعترافات فرماندهان آمریکایی چه در زمان دفاع مقدس و چه در زمانهای بعد از دفاع مقدس مخصوصا سالهای اخیر که اقتدار جمهوری اسلامی ایران را تحسین کرده اند.

وی عنوان کرد: از آخر سال ۶۵ تا کنون رویارویی نیروهای نظامی ایران و امریکا در دریا وجود داشته است و بلا استثنا در تمام موارد فرماندهان آمریکایی اذعان دارند که در دریا در مقابل ایران در موضع انفعال و ترس قرار دارند و اعتراف کرده اند که به دنبال این هستند که توانی را ایجاد کنند که در مقابل توان ایران بازدارنده باشد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه صحبت های رئیس جمهور امریکا در شان و جایگاه سازمان ملل نبود و صحبت هایی خارج از ادب و شئون دیپلماتیک زده است، اظهارداشت: رئیس جمهور آمریکا لیاقت جواب دادن را ندارد و صرفا حواله می دهیم به اعترافات و عجز فرماندهان نیروی دریایی آمریکا در مقاطع مختلف و وحشتی که آمریکایها زمانیکه از اقیانوس هند به طرف خلیج فارس می آیند و باور و اذعان دارند که وارد جهنم شده اند.

وی خاطرنشان کرد: آمریکایی ها که نظامشان بر پایه دریا است و قدرت نظامی آمریکا تجلی در نیروی دریایی آنها دارد و وقتی نیروی دریایی آنها در دریا هر روز و در طی سالهای طولی تداوم دارد، ولی به قدرت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران در دریا اعتراف دارند و از حضور در خلیج فارس و تنگه هرمز و رویارویی با شناورهای تندور سپاه و ناوهای ارتش هراس و دلهره دارند.

سردار فدوی تصریح کرد: گفته های رئیس جمهور آمریکا در سازمان ملل سخیف و نشان از کوچکی و زبونی آنها را نشان می دهد.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران متکی به خداوند و رزمندگانی است که جان بر کف دارند و اگر تمام ظالمان و مستکبران عالم از آغاز خلقت تا پایان خلقت توانشان را جمع کنند قابل مقایسه با توان و قدرت ایران که به قدرت لایذال خداوند متصل است نیستند و نمی توانند با ایران بجنگند.

به گفته سردار فدوی، افتخار ما این است که از انقلاب تا کنون همه رزمندگان ما اعتبارشان به اعتبار خداوند متصل است هم در عمل و هم در رفتارشان این اتصال الهی را نشان داده اند.

مهر

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها