افشای همکاری اسرائیل با عربستان در موضوع یمن

افشای همکاری اسرائیل با عربستان در موضوع یمن
سه شنبه 11 فروردين 1394 - 21:14

رژیم صهیونیستی از طریق رسانه ها و مطبوعات خود، حمایت کاملش را از تجاوز عربستان سعودی به یمن اعلام و تاکید کرده است که همکاری عربستان و این رژیم آشکارتر شده است.

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، شبکه ده تلویزیون رژیم صهیونیستی آشکارا از همکاری راهبردی این رژیم با عربستان ضد محور مقاومت خبر داد ؛ روزنامه صهیونیستی " یدیعوت احرونوت" نیز اعلام کرد که دخالت عربستان در یمن خبری شادی بخش برای این رژیم است.

این روزنامه ابراز امیدواری کرد که عربستان دراین حملات پیروز شود.

"مئير ليبتك" کارشناس امور خاورمیانه در مصاحبه با شبکه ده تلویزیون رژیم صهیونیستی گفت: "آشکار است که ما با جریان سعودی مخالف ایران منافع استراتژیک داریم، زیرا ایران تهدیدی راهبردی است، محور ایران، سوریه و حزب الله ، بزرگ ترین مشکل برای اسرائیل هستند."

همچنین " گای باخور " شرق شناس صهیونیست نیز بر این باور است که کشورهای به اصطلاح میانه روی عربی دیگر توجهی به موضوع فلسطین ندارند؛ زیرا در درگیری با ایران به این رژیم نیاز دارند و این کشورها واسطه میان اسرائیل و اروپا هستند.

باخور افزود: "اسرائیل برای تاثیرگذاری بر موضع غرب از عربستان کمک می گیرد، این درحالیست که عربستان و هم پیمانانش با اسرائیل همکاری محرمانه دارند."

روزنامه يدیعوت احرونوت نوشت: "مسؤولان سعودی درمصاحبه هایی که با آنان انجام شده است، تاکید کرده اند که با تل آویو ضد محور مقاومت سرنوشت مشترک دارند".

پربیننده ترین خبرها