امام خمینی 26 سال پس از وفات، شبکه‌های اجتماعی را قبضه کرد

امام خمینی 26 سال پس از وفات، شبکه‌های اجتماعی را قبضه کرد
دوشنبه 25 خرداد 1394 - 11:35

پایگاه بیزینس اینسایدر به وضعیت حساب‌های کاربری با نام امام خمینی(ره) در شبکه‌های اجتماعی پرداخت و نوشت: «مردی که آمریکا را شیطان بزرگ می‌نامید، 26 سال پس از وفاتش تمام شبکه‌های اجتماعی را درنوردیده است.»

 

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم به نقل از مشرق ، حساب کاربری حضرت "امام خمینی" (emamkhomeini@) چند روز پیش از بیست و ششمین سالگرد درگذشت ایشان (۱۴ خرداد، چهارم ژوئن) توسط اینستاگرام مسدود شد. پس از این اقدام، حساب دیگری افتتاح شد (EmamKhomeiny@) تا جای آن را بگیرد اما حساب قدیمی، پس از چند روز دوباره فعال شد.

 

یکی از سخنگویان اینستاگرام دراین باره گفت: ما برای اشتباهی که رخ داد بسیار متاسفیم. ما گاهی در بررسی گزارش‌هایی که از کاربران دریافت می‌کنیم دچار اشتباه می‌شویم و در این مورد به اشتباه این حساب را مسدود کردیم. ما به محض اینکه مطلع شدیم این حساب را دوباره فعال کردیم و محتوای آن را برگرداندیم.

پایگاه بیزینس اینساید با بهانه قراردادن خبر بسته شدن حساب کاربری موسوم به امام خمینی (ره) به وضعیت حساب‌های کاربری با نام امام خمینی (ره) در شبکه‌های اجتماعی پرداخت. این پایگاه در مطلبی با عنوان «مردی که آمریکا را شیطان بزرگ می‌نامید، 26 سال پس از مرگش تمام شبکه‌های اجتماعی را درنوردیده است» نوشت:

آیت‌الله روح‌الله خمینی 26 سال پیش از دنیا رفت اما پیروان وفادارش با استفاده از حساب‌های کاربری موفق در شبکه‌های اجتماعی سالگرد رحلت وی را بزرگ داشتند. امام خمینی کسی بود که در سال 1979، کشور ایران را از دست حکومت پادشاهی پهلوی و محمدرضا پهلوی خارج کرد.

پربیننده ترین خبرها