مزدوران آمریکایی را در خلیج‌ فارس دفن می‌کنیم

مزدوران آمریکایی را در خلیج‌ فارس دفن می‌کنیم
جمعه 23 مهر 1395 - 11:32

فرمانده ناوگروه رزمی حضرت سیدالشهدا (ع) امامیه هندیجان گفت: اگر غلطی از مزدوران آمریکایی در خلیج همیشگی فارس سر بزند با تمام قوا دفنشان خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم به نقل از تسنیم ،  ناو سالار یکم ستاد پاسدار مراد پورحجازی شامگاه پنجشنبه با حضور در مسجد جامع هندیجان در جمع پرشور عزاداران حسینی اظهار داشت: ایالات‌متحده آمریکا ابلیس زمان ماست و حضرت امام خمینی(ره) به درستی آمریکا را شیطان بزرگ نامید؛ ملت عزیز ما بداند دست دادن یا مراودات با شیطان حرام است.

وی که در جمع مردم و عزاداران هندیجانی سخنرانی می‌کرد، افزود: آمریکا با فریب‌کاری پرچم حقوق بشر را به دست گرفته اما در سوریه، عراق، افغانستان، پاکستان و یمن مسلمانان را به بدترین شکل شکنجه و به خاک و خون می‌کشد.

فرمانده ناوگروه رزمی حضرت سیدالشهدا(ع) امامیه هندیجان بیان کرد: ما در دوران دفاع مقدس در مقابل تهاجم دست‌نشانده آمریکا دفاع می‌کردیم اما هیچ‌گاه احساس عجز و ناتوانی نداشتیم اکنون هم اگر دست‌نشانده‌ای خبیث و ملعون آمریکا در منطقه غلطی بکنند دیگر کشورهای خود را نخواهند دید.

وی گفت: نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در 16 مهرماه 1364 به‌فرمان رهبر بت‌شکن و کبیر زمان حضرت امام خمینی (ره) تشکیل شد. حضرت امام خمینی (ره) با آن آینده‌نگری بسیار قدرتمند خود می‌دانست باید یک نیروی دریایی دیگری در کنار نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی تشکیل شود لذا دستور تشکیل نیروی دریایی سپاه پاسداران را صادر کردند که برکات آن را تاکنون شاهد هستیم.

پورحجازی عنوان کرد: ما در دوران دفاع مقدس مقابله‌های مختلفی با آمریکای جنایتکار داشته‌ایم و شهید مهدوی، شهید آب سالار و شهید شریفی از شهدای مقابله با آمریکا در خلیج‌فارس است. به همین خاطر روز شهادت شهید مهدوی روز نیروی دریایی سپاه نام‌گذاری شده است.

وی افزود: دریادلان نیروی دریایی سپاه و ارتش 24 ساعته آب‌های نیلگون خلیج‌فارس و دریای عمان را رصد می‌کنند و اگر متجاوزی حریم دریایی ایران اسلامی را نقض کند پاسخ دندان‌شکنی دریافت خواهد کرد.

فرمانده ناوگروه رزمی حضرت سیدالشهدا (ع) امامیه هندیجان بیان کرد: در جریان وارد شدن ملوانان مزدور آمریکایی در آب‌های ایران و بازداشت آن‌ها همه‌ی دنیا نظاره‌گر بودند این‌ها چقدر ذلیلانه زانو زدند؛ فرماندهان سپاه بعد از تحقیق و بررسی اعلام کردند ورود نیروهای آمریکایی عمدی نبود و رهاسازی شدند.

وی گفت: آن چیزی که ما را دلگرم خدمت می‌کند پشتیبانی ملت بزرگ ایران است در این راه اطاعت و تبعیت از ولی‌فقیه زمان و فرماندهی معظم کل قوای نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران نقشه راه ماست.

پورحجازی عنوان کرد: در رزمایش‌های پیامبر اعظم (ص) ملت شریف ایران شاهد بودند مراحل پرتاب موشک به‌صورت زنده از صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می‌شد و این ریسک بزرگی بود اما این اطمینان به خداوند منان و صلابت پاسداران را می‌رساند.

وی افزود: در جریان رزمایش‌های پیامبر اعظم (ع) موشک‌های سپاه اسلام به نمادهای آمریکایی در خلیج‌فارس پرتاب می‌شد و همه آن نماد و ناوها آتش می‌گرفت و به قعر خلیج‌فارس می‌رفت. عاقبت آمریکایی‌ها و مزدورانش نابودی و رفتن به قعر خلیج‌فارس است.
فرمانده ناوگروه رزمی حضرت سیدالشهدا (ع) امامیه هندیجان بیان کرد: پاسداران با عمل به تکلیف که همان حراست از اسلام و انقلاب اسلامی ایران نتیجه اقدامات خود را به خداوند متعال می‌سپارند و این امداد غیبی ذات اقدس ربوبیت است که پشتیبان ما خواهد بود.
وی گفت: دشمنان گستاخ اگر بخواهند کار احمقانه‌ای انجام بدهند با حمایت‌های ولی‌فقیه و مردم ایران اسلامی تمام دنیای منحرفشان را نابود خواهیم کرد.

پربیننده ترین خبرها