هدفون‌ 3000 دلاری که مانند دستبند لوله می‌شود

هدفون‌ 3000 دلاری که مانند دستبند لوله می‌شود
يکشنبه 11 تير 1396 - 12:04

هدفون‌ها بیشتر به لحاظ کیفیت صدا شاهد تغییرات جدید هستند، اما به هدفونی برخوردیم که در کنار افزایش کیفیت صدا، از طراحی جالبی نیز بهره گرفته، این هدفون‌ 3000 دلاری مانند یک دستبند فلزی لوله می‌شود!

العالم - گوناگون

طرفداران دو آتشه موسیقی به خوبی می‌دانند هدفون‌هایی که بر روی گوش قرار می‌گیرند نسبت به آن دسته از هدفون‌ها که در داخل گوش قرار می‌گیرند کیفیت صدای بیشتری دارند. اما این سکه روی دیگری نیز دارد و هدفون‌هایی که روی گوش قرار می‌گیرند بزرگ‌تر هستند و جای بیشتری را اشغال می‌کنند.

این امر باعث شده است شرکت Luzi، هدفون جالب توجهی را با نام Roller MK01 معرفی کند. این هدفون در کنار کیفیت صدای بالایی که دارد به راحتی همانند یک دستبند فلزی لوله می‌شود و فضای بسیار کمی را در حین حمل و نقل اشغال می‌کند.

بدنه این هدفون استیل ضد زنگ است و همانند بند ساعت، به راحتی تا می‌شود. این امر باعث خواهد شد تا کاربر هدفون Roller MK01 را جمع کرده و مشکلی برای حمل و نقل هدفون نداشته باشد.

در بدنه هدفون Roller MK01 شاهد حضور ۲۲ قسمت جداگانه فلزی هستیم که از طریق ۱۳ اتصال به یکدیگر متصل شده‌اند. این امر باعث شده تا فردی که هدفون Roller MK01 را بر روی سرش قرار داده  احساس راحتی کند.

هدفون Roller MK01 در رده هدفون‌های شیک و حرفه‌ای قرار می‌گیرد که در کنار ایده جالبی که دارد از بسته‌‌بندی زیبا و اشرافی نیز بهره گرفته است. این هدفون در یک بسته‌بندی چوبی و بسیار شیک قرار گرفته و یک کیف نیز برای حمل نقل هدفون در نظر گرفته شده است.

گوشی‌های اضافی، دستمال برای تمیز کردن هدفون و کابل ۳.۵ میلی‌متری را می‌توان از مواردی نام برد که در بسته بندی هدفون Roller MK01 تعبیه شده است. همان‌‌گونه که اشاره کردیم این هدفون به لحاظ کیفیت صدا نیز حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و بدون شک نظر علاقه‌مندان دو آتشه موسیقی را به خود جلب خواهد کرد.

تا اینجای کار هیچ خرده‌ای نمی‌توان به هدفون Roller MK01 گرفت، اما این هدفون دست‌ساز که در سوئیس ساخته شده از قیمت بسیار بالایی برخوردار است. به عبارت دیگر برای خرید این محصول باید مبلغ گزاف ۳ هزار دلار هزینه کنید.

به این ترتیب امیدواریم شرکت Luzi به عنوان سازنده این هدفون تنها به فکر افرادی که پولشان از پارو بالا می‌رود نباشد و هدفونی ارزان‌ قیمت‌تر را با قابلیت لوله‌ شدن راهی بازار کند.

 

وب سایت فارنت

دسته بندی ها :

پربیننده ترین خبرها