ارسال قرارداد توتال و ایران به مجلس/ فردا نشست فوق العاده

ارسال قرارداد توتال و ایران به مجلس/ فردا نشست فوق العاده
يکشنبه 25 تير 1396 - 21:28

رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از ارسال متن قرارداد ایران و توتال از طرف وزیر نفت به مجلس خبر داد و گفت : قرار است این قرارداد در کمیته ای در کمیسیون انرژی بررسی شود.

العالم ـ ایران

فریدون حسنوند روز یکشنبه، با اشاره به بررسی قرارداد ایران و توتال در کمیسیون انرژی و صحن علنی مجلس گفت: پس از توضیحات جامع وزیر به مجلس روز چهارشنبه هفته گذشته، جلسه هیات عالی نظارت بر منابع نفتی تشکیل شد که اعضای هیات نظارت دیدگاه های خود را نسبت به این قرارداد مطرح کردند.
نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی افزود: همچنین در این نشست قوانینی که مرتبط با این موضوعات بوده و گزارش سالانه که باید به مقام معظم رهبری تقدیم شود، بررسی شد.
حضور نمایندگان هیات عالی نظارت در شرکت ملی نفت برای بررسی قرارداد
حسنوند با بیان اینکه در این نشست مقرر شد که وزیر نفت هرچه سریعتر قرارداد با توتال را به مجلس ارسال کند، ادامه داد: آقای زنگنه این قرارداد را به مجلس ارسال کرده و در اسرع وقت در اختیار کمیسیون انرژی قرار می گیرد که کمیسیون نیز کمیته ای از افرادی را که تخصص حقوقی، مالی و فنی دارند مشخص کرده که این افراد قرارداد را بررسی می کنند تا نظر قطعی به رئیس مجلس اعلام شود.
رئیس کمیسیون انرژی یادآور شد: برخی نمایندگان هیات عالی نظارت بر منابع نفتی در شرکت ملی نفت حاضر شده و این قرارداد را مورد بررسی و نظارت قرار می دهند تا در چارچوب قوانین بررسی شود.
به گزارش خانه ملت، حسنوند در ادامه از نشست فوق العاده هیات عالی نظارت بر منابع نفتی در روز دوشنبه خبر داد و تصریح کرد: نتایج این بررسی به اطلاع رئیس مجلس، اعضای کمیسیون انرژی و صحن علنی می رسد.

دسته بندی ها :

پربیننده ترین خبرها