کمک علی کریمی و برانکو به منصوریان

کمک علی کریمی و برانکو به منصوریان
يکشنبه 26 شهريور 1396 - 18:26

تیم استقلال در حالی در رده پانزدهم جدول رده بندی لیگ برتر ایستاده است که در هر دو هفته گذشته لیگ احتمال قعرنشینی اش وجود داشت!

العالم - ایران / ورزشی

مشرق -- در چارچوب دو دیدار آخر تیم گسترش فولاد تبریز در لیگ برتر این تیم ابتدا در دیدار با پرسپولیس با نتیجه سه بر صفر به این حریف تهرانی اش باخت تا شانس جدا شدن از قعر جدول را از دست بدهد.

بر اساس این گزارش، همین تیم پس از باخت استقلال در هفته ششم مقابل پارس جنوبی این شانس دوباره را داشت که با شکست دادن نفت تهران یک رده بالا آمده و از قعر جدا شود ولی تیمی که علی کریمی سرمربی پرسپولیسی را در رأس کادر فنی اش می بیند مانع از این کار شد. توقف بدون گل نفت تهران مقابل گسترش کمک کرد تا استقلال با نتایجی که دو پرسپولیسی مقابل این تیم تبریزی بدست آوردند و به کمک تفاضل گل کمتر (-5 در برابر -9) از رفتن به قعر جدول فعلا نجات پیدا کند.

استقلال پس از شکست مقابل پارس جنوبی جم با 4 باخت از 6 بازی این فصل فعلا با 4 امتیاز در رده پانزدهم ایستاده و در هفته هفتم باید در تهران به مصاف ذوب آهنی برود که دیدار قبلی اش را با حساب 6 بر صفر مقابل استقلال خوزستان به برتری رسید. گسترش فولاد هم در مشهد میهمان سیاه جامگان است.

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها