آخرین وضعیت محرومیت پرونده پرسپولیس و طارمی

آخرین وضعیت محرومیت پرونده پرسپولیس و طارمی
شنبه 29 مهر 1396 - 20:16

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس می‌گوید وکیل این باشگاه گفته با مستندات موجود این باشگاه نباید محکوم شود.

العالم _ ایران / ورزشی

پندار خمارلو در خصوص موضوع محرومیت مهدی طارمی و اینکه CAS اعتراض او را به محرومیت چهار ماهه رد کرده است، گفت: از روز اول اعلام کردیم که پرونده طارمی دو پرونده است. یکی مربوط به این بازیکن که محرومیت چهار ماهه و جریمه نقدی است و دیگری هم مربوط به محرومیت باشگاه از دو پنجره نقل و انتقالات می‌شود. پرونده محرومیت این بازیکن را یک وکیل دنبال می‌کند و پرونده محرومیت باشگاه نیز توسط وکیل دیگری پیگیری می‌شود و به هم ارتباط ندارد.

وی افزود: چیزی که مربوط به طارمی است و من از وکیل او پرسیدم، این بود که CAS چیزی را رد نکرده، بلکه خواستار ارائه فیش پرداختی به اعتراض شده و اینکه به کدام بند حکم اعتراض دارد. آنها خواستار شفاف سازی موضوع بودند. ربطی به این نداشته که چیزی رد یا تأیید شده باشد. من نمی‌خواهم بگویم که محرومیت او قطعاً رد می‌شود یا نه. CAS نامه‌ای زده، اما مربوط به تأیید یا رد مسئله‌ای نبوده است.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس که با بخش خبری شبکه سه سیما صحبت می‌کرد در خصوص ماجرای شکایت پرسپولیس گفت: ما امیدوار هستیم که محرومیت بخشیده شود، چون همانطور که آقای طاهری پیش از این اعلام کرد ما با طارمی قرارداد و تفاهمنامه داشته‌ایم. تمام مستنداتی که داشتیم را جمع‌آوری کردیم و پرونده حقوقی هم نیاز به مستندات دارد. نیاز به مخفی سازی نیست، اما نمی‌خواهیم دست خودمان را رو کنیم. مدارک و مستنداتی که وکیل‌مان نیاز داشت ارسال کردیم و او دفاعیه اولیه را برای CAS ارسال کرده است که باید منتظر باشیم.

خمارلو در واکنش به این مسئله که پس امیدی هست تا حداقل یکی از پنجره‌های نقل و انتقالاتی برای پرسپولیس باز شود، گفت: چیزی که وکیل ما گفته با مستندات باشگاه اصلاً نباید محرومیتی باشد. با این حال چون پرونده‌های حقوقی پیچیده است و همانطور که بررسی پرونده زمان زیادی برد، دفاعیه از آن هم زمان خواهد برد.

دسته بندی ها :

پربیننده ترین خبرها