بیانیه تشکل‌های دانش‌آموزی در مراسم ۱۳ آبان

بیانیه تشکل‌های دانش‌آموزی در مراسم ۱۳ آبان
شنبه 13 آبان 1396 - 11:00

بیانیه تشکل‌های دانش‌آموزی در مراسم ۱۳ آبان قرائت شد.

العالم ـ ایران ـ سیاسی 

متن قطعنامه تظاهرات سراسری یوم‌الله ۱۳ آبان «روز ملی مبارزه با استکبار جهانی» سال ۱۳۹۶ به شرح ذیل است:

بسم‌الله‌الرحمن الرحیم

با سلام و درود به روح بلند احیاگر اسلام ناب محمد (ص) حضرت روح‌الله، دمنده روح جهاد و استکبارستیزی در کالبد ملت استکبارستیز ایران اسلامی با تاکید بر اینکه مقاومت در برابر ظلم و جهاد علیه مستکبران و طاغوت‌ها و اشغالگران، یک تکلیف دینی و رسالت انسانی است، مواضع خود رابا ندای ملکوتی الله‌اکبر –خامنه‌ای رهبر و شعار کوبنده مرگ بر آمریکا اعلام می‌دارد:

۱-ملت قهرمان و بیدار ایران، علی‌رغم لبخندهای فریبکارانه دشمنان مستکبر، روحیه استکبارستیزی خود را همواره حفظ نموده و با هوشمندی و بصیرت کامل و نفی هرگونه سلطه سیاسی نظامی و اقتصادی بیگانگان، آمریکای جنایتکار را همچنان دشمن شماره یک خود می‌داند.

۲-ما لفاظی‌ها و لجن‌پراکنی‌های توهین‌آمیز رئیس جمهور منفور آمریکا نسبت به ملت ایران و نهاد انقلابی سپاه پاسداران و به کارگیری واژه مجعول و غلط برای خلیج همیشه فارس را شدیداً محکوم می‌کنیم.

۳-ملت ایران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را سد مستحکم در برابر نفوذ دشمنان و بر هم زننده توطئه‌های استکبار در منطقه و خار در چشم آمریکا و رژیم نامشروع و جعلی اسرائیل و ضد انقلاب می‌داند. از این رو ما فرزندان امام راحل، ضمن درخواست تقویت و ارتقای توانمندی‌های نظامی و دفاعی کشور و نیروهای مسلح، سپاه قدرتمند را مایه مباهات و نور چشم ملت ایران دانسته و حمایت قاطع و همه‌جانبه خود را از این نهاد انقلابی اعلام می‌داریم.

۴-عیان شدن چهره بی نقاب آمریکای جهانخوار در مقابله با انقلاب اسلامی و مردم ایران برای چندمین بار نشان داد که آ‌مریکا همچنان غیرقابل اعتماد است. ما ضمن حمایت از مواضع ضد آمریکایی رهبری معظم انقلاب اسلامی مدظلله‌العالی مقتدای عظیم‌الشان عزیزتر از جانمان، در تبعیت از رهنمودهای حکیمانه معظم‌له، مخالفت قاطع خود با هر نوع مذاکره درباره هر موضوعی با شیطان بزرگ را اعلام می‌نماییم.

۵-ما براساس جوهره انقلاب اسلامی که ضد ظلم و مدافع مظلوم است، همدلی خویش را با ملت‌های تحت ستم فلسطین، بحرین، یمن، سوریه، میانمار و شیعیان مظلوم عربستان اعلام داشته و از مبارزات ضد استکباری و حق‌طلبانه همه مظلومین جهان حمایت می‌کنیم.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی

یکی از کهن‌ترین و پرسابقه‌ترین نهادهای جمهوری اسلامی است

مقام معظم رهبری مدظله العالی

۶- ما ضمن تاکید بر ضرورت توجه به مشت‌های آهنین مخفی شده در دستکش‌های مخملی، به حرکت‌های مرموز و برخوردهای دوگانه کشورهای اروپایی نسبت به مسائل منطقه و موضوع برجام به دیده شک و تردید می‌نگریم و از مسوولان مراقبت هوشمندانه و انقلابی نسبت به عملکرد دولت‌های اروپایی را انتظار داریم.

۷- ما ضمن تشکر از همصدایی و همسویی و مواضع قاطع و یکپارچه مسوولان نظام جمهوری اسلامی در برابر اقدامات خصمانه رئیس جمهور نامتعادل آمریکا و تصمیمات ظالمانه کنگره آمریکا، ادامه مواضع متحد و یکپارچه مسوولان را که از حمایت مردمی همه اقشار و جریان‌ها برخوردار است، مشتی محکم بر دهان یاوه‌گویان دانسته و تا پای جان گوش به فرمان رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و پشتیبان مواضع استکبارستیزانه مسوولان نظام هستیم.

۸- ماجرای برجام و بدعهدی‌های آمریکا و ادامه تحریم‌ها ثابت کرد که عزت و استقلال کشور، تنها در سایه اتکا به توانمندی‌ها و نیروها و ذخایر خویش است. از این رو تبعیت کامل خود را از رهنمودها و فرامین امام المسلمین حضرت امام خامنه‌ای مدظله العالی اعلام داشته و اقتصاد مقاومتی را تنها راه حل مشکلات کشور و مقابله با توطئه‌های استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا می‌دانیم و خواستار جدی گرفتن این مساله از سوی مسوولان جمهوری اسلامی، فراتر از لفظ و شعار هستیم.

۹- ما ضمن درخواست تبیین مستند و غیرقابل انکار دخالت‌ها و توطئه‌های رذیلانه و خلاف عرف بین‌المللی آمریکای پلید بر علیه انقلاب و نظام نوپای اسلامی، اقدام عملی با پرهیز از قرطاس بازی و تلاش مجدانه برای جبران مافات با بهره‌گیری از اسناد لانه جاسوسی طاغوت اعظم و تدریس آن در دانشگاه‌ها و مدارس را خواهانیم.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها