حرف های مخفیانه طارمی و کیروش / می خواهم به اروپا برم

حرف های مخفیانه طارمی و کیروش / می خواهم به اروپا برم
پنج‌شنبه 25 آبان 1396 - 12:10

مهدي طارمي مي‌خواهد به اروپا برود. اين هدفي است كه او دارد. خود مهدي هم به اين نتيجه رسيده كه مي‌توانست امسال با رفتن به اروپا، در آستانه جام جهاني‌ قدم بزرگي براي آماده‌سازي خودش بردارد ولي مشكل او اين بود كه سال گذشته پس از بازگشت به پرسپوليس قرارداد دو ساله امضا كرد.

العالم - ایران / ورزشی

خبرورزشی -- او به همين دليل امسال با مخالفت قرمزها براي جدايي روبه‌رو شد. رقم‌هايي كه باشگاه براي رضايتنامه‌‌اش اعلام مي‌كرد، به هيچ‌ عنوان از سوي باشگاه‌هاي اروپايي پرداخت نشد تا اين بازيكن در جمع قرمزها باقي بماند.

طارمي هم در آسيا خوب بود و هم در بازي‌هاي ملي اما اينكه هيچ باشگاهي در اروپا حاضر نشد پول رضايتنامه‌‌اش را بدهد و او را جذب كند، كاملاً نشان مي‌داد چه نگاهي به ليگ ايران وجود دارد. كي‌روش هم معقتد است ليگ برتر فاقد كيفيت است و به همين دليل بازيكنان بايد به اروپا بروند.

وقتي او به اين نتيجه رسيد كه نمي‌تواند ليگ ايران را تغيير دهد و كيفيت آن را بالا ببرد، تصميم گرفت بازيكنان را تحت فشار بگذارد تا به اروپا بروند. در حال حاضر ايران نزديك به 14 لژيونر در اروپا دارد و بعد از جام جهاني‌ احتمالاً آمار بيشتر از اين هم مي‌شود. يكي از بازيكناني كه از همين حالا براي آينده برنامه ريخته، مهدي طارمي است. او در پرسپوليس ماند و همين ماجراي رفت و برگشتش به اين باشگاه، براي او دردسر بزرگي درست كرد.

البته خود طارمي در اين ماجراها نقش اصلي را داشت. در هر صورت اين بازيكن در صحبت‌هايي هم كه با كارلوس كي‌روش داشته، به او گفته است: «مي‌خواهم بعد از جام جهاني‌ به اروپا بروم.» اتفاقي كه درخشش او در روسيه، مي‌تواند آن را قطعي كند. از همين حالا مهدي پيشنهاداتي از همان كشور ميزبان جام جهاني‌ دارد. درخشش او در بازي دوستانه مقابل روسيه، ايجنت‌هاي اين كشور را به سمت مهدي كشاند. مهدي مي‌خواهد بعد از جام جهاني‌ هرطور شده به اروپا برود.

دسته بندی ها :

پربیننده ترین خبرها