رژیم اشغالگر جنوب نوار غزه را بمباران کرد

رژیم اشغالگر جنوب نوار غزه را بمباران کرد
دوشنبه 20 آذر 1396 - 23:14

توپخانه رژیم اشغالگر شامگاه امروز دوشنبه سه خمپاره به مواضع فلسطینی در شرق خانیونس در جنوب نوار غزه شلیک کرد.

العالم - باخبرنگاران

در این حملات پست رصد و دیده بانی گردانهای قسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی حماس در شرق خان یونس با دو خمپاره بمباران شد؛ همچنین موضع دیگری نیز با یک خمپاره هدف قرار گرفت.

منابع اسراییلی تاکید کردند که این اقدام در واکنش به شلیک سه موشک از جانب نیروهای مقاومت فلسطینی صورت گرفته است که در پایگاه نظامی کیسوفیم در شرق خانیونس و نیز موشک دیگری که در منطقه ای باز در اطراف شهرک نشین اشکول سقوط کردند.

ارتش رژیم اشغالگر در پایگاه کیسوفیم حالت آماده باش اعلام کرد. همچنین طبق منابع، بالگردهای امدادرسانی پس از بمباران موشکی در پایگاه کیسوفیم فرود آمدند.

روزنامه اسراییلی "اسراییل الیوم" اظهار داشت که دو موشک شامگاه امروز از جنوب نوار غزه شلیک شد و به مناطق باز در اطراف شهرک نشین اشکول سقوط کرد که صدای انفجارهای نزدیک به گوش رسید بدون آنکه خسارتهایی وارد شود.

پس از لحظاتی از شلیک موشک، توپخانه ارتش رژیم اشغالگر سه خمپاره به پست رصد مقاومت در شرق خان یونس در جنوب نوار غزه شلیک کرد.

این در حالی است که جنگنده های اسراییلی در بامداد روز شنبه گذشته نوار غزه را هدف حملات هوایی قرار دادند که بر اثر آن برخی از شهروندان مجروح شدند.

210

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها