ولایتی: آشوب‌گران نماینده مرتجعین و دشمنان ملت ایران هستند

ولایتی: آشوب‌گران نماینده مرتجعین و دشمنان ملت ایران هستند
سه شنبه 12 دی 1396 - 22:00

ولایتی گفت: کسانی که در آشوب‌ها پرچم ایران را آتش زدند نماینده همین مرتجعین، مخالفین و دشمنان ایران هستند. ایران به عنوان پرچم‌دار محور مقاومت که از ایران شروع می‌شود و تا بغداد، دمشق و فلسطین است همه آنها را نابود و ریشه‌شان را خواهد سوزاند.

العالم - ایران / سیاسی

مشاور مقام معظم رهبری در ادامه با تبیین وضعیت موجود آن را به دو بخش تقسیم کرد و با بیان اینکه بخش اول توقعات مردم از دولت است، بیان کرد: بخش اول توقعات مردم از دولت است که به حق هم است، همه جای دنیا هم مرسوم است که دولتی را انتخاب می‌کنند و درخواست‌هایی هم می‌کنند و دولت هم باید به درخواست‌های مشروع‌شان پاسخ دهد. تا جایی که من آشنایی دارم تلاش این دولت این است تا مشکلات را حل کند، اما مردم فهیم ما هم می‌دانند که دولت هم مشکلاتی دارد، مانند تحریم‌هایی که به ما تحمیل شده است.

پرچم‌داری ایران دماغ آمریکایی‌ها را به خاک مالیده است

ولایتی با بیان اینکه انتظار رفع گرانی است، گفت: بخش دوم اما حکایت دیگری دارد در طی دو سه سال گذشته محور مقاومت در منطقه و پرچم‌داری ایران دماغ آمریکایی‌ها را به خاک مالیده است و صهیونیست‌ها را بیچاره کرده است، سردار بزرگ اسلام حاج قاسم سلیمانی در لنگرود گفت در کمتر از دو ماه دیگر به عمر داعش پایان می‌دهیم و همین هم شد.

وی ادامه داد: یک جماعت وحشی جنایاتی کردند که بی‌سابقه بود انسان‌ها را زنده زنده پوست می‌کندند و فرزندان کوچک را در آتش سرخ می‌کردند جنایاتی که در مغول هم نبود. مرتجعین منطقه اکنون به سمت یمن رفتند آنها بدانند که اگر خارج نشوند در باتلاق یمن گیر خواهند کرد.

ولایتی تاکید کرد: صهیونیست‌ها بدانند که مقاومت ریشه آنها را خواهد سوزاند. حشدالشعبی عراق تهدید کرده که آمریکایی‌ها اگر بیرون نروند آنها را بیرون خواهیم کرد و مطمئنا همین هم خواهد شد.

این بوی کباب نیست؛ بوی سوزاندن آنهایی است که نماینده داعش هستند

رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی خاطر نشان کرد: کسانی که در آشوب‌ها پرچم ایران را آتش زدند نماینده همین مرتجعین، مخالفین و دشمنان ایران هستند. ایران به عنوان پرچم‌دار محور مقاومت که از ایران شروع می‌شود و تا بغداد، دمشق و فلسطین است همه آنها را نابود و ریشه‌شان را خواهد سوزاند. اینها بوی کباب شنیده‌اند، این بوی کباب نیست بوی سوزاندن آنهایی است که نماینده داعش هستند.

ولایتی گفت: این ملت 10 هزار سال قدمت دارد و بارها اشغال شده است اما همیشه پابرجا بوده و همیشه زنده است ایران همیشه زنده خواهد ماند. کسانی که عمان بیگانه هستند با این کار مرتکب اشتباه بزرگی شده‌اند. عده‌ای حسینیه و پرچم ایران را آتش می‌زنند، این کمال حماقت است. همه بدانند که این مردم جانشان را به خاطر هویت ملی و دینی خود می‌دهند. ما شهید حججی و آنهایی را داشتیم که به خاطر تعلقات دینی و ملی این گونه شهید شدند و لذا اینها خیلی زودتر از فتنه 88 خودشان را نشان داده‌اند و انشاءالله این ملت آنها را از صحنه روزگار محو خواهند کرد.

وی اضافه کرد: آن کشوری که یکی از تاثیرگذارترین قدرت‌های جهان است و هر روز نفوذش در منطقه بیشتر می‌شود ایران است. انشاءالله خواهیم دید که به زودی از بین رفتن دشمنان داخل و حامیان خارجی آنها به وقوع خواهد پیوست.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها