کشته شدن ۸ شبه نظامی ائتلاف سعودی به دست تک‌تیراندازان یمن

کشته شدن ۸ شبه نظامی ائتلاف سعودی به دست تک‌تیراندازان یمن
يکشنبه 7 مرداد 1397 - 00:45

منابع نظامی یمن از کشته شدن ۸ نفر از شبه نظامیان وابسته به ائتلاف سعودی به دست نیروهای تک تیرانداز ارتش یمن و انصارالله در روز شنبه خبر دادند.

العالم-یمن

نیروهای تک تیرانداز ارتش یمن و انصارالله، شش نفر از شبه نظامیان وابسته به ائتلاف سعودی را در استان مأرب و شرق منطقه «التحیا» در غرب یمن هدف قرار دادند.

شبکه المسیره گزارش داد که تک تیراندازان یمن موفق شدند این شش نفر از شبه نظامیان را روز شنبه در شهرستان «صراوح» استان مارب از پای دربیاورند.

تک تیراندازان یمنی روز شنبه همچنین دو نفر از شبه نظامیان را در شرق کوهستان الدود در جازان واقع در جنوب عربستان هدف قرار دادند.

یگان توپخانه‌ای ارتش یمن و انصارالله همچنین مواضع نظامیان سعودی را در جبل الدخان در جیزان منهدم کردند.

نیروهای ارتش یمن و کمیته‌های مردمی وابسته به انصارالله امروز شنبه یک خودروی متعلق به شبه نظامیان ائتلاف سعودی را نیز در منطقه «ناطع» استان البیضا منهدم کردند.

یگان‎ تک تیرانداز از جمله یگان‎های موفق ارتش یمن و انصارالله در مقابله با مزدوران و شبه نظامیان ائتلاف سعودی به شمار می رود، چرا که از دقت بالایی در عملیات هدف‎گیری برخوردار است.

عملیات‎های تک تیراندازان یمن در جبهه های داخلی و مرزی این کشور از ابتدای سال جدید میلادی افزایش پیدا کرده است و تاکنون ده‎ها نفر از نظامیان ارتش عربستان و شبه نظامیان ائتلاف سعودی کشته شدند.

یگان تک تیرانداز ارتش یمن و انصارالله تنها در ماه ژانویه سال 2018 موفق شده است، 72 نظامی سعودی و 174 شبه نظامی ائتلاف سعودی را از پای در بیاورند.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها