در گفتگو با المنار؛

سردار سلامی: آمریکا، رژیم صهیونیستی و سعودی به اهداف خود در منطقه نخواهند رسید

سردار سلامی: آمریکا، رژیم صهیونیستی و سعودی به اهداف خود در منطقه نخواهند رسید
پنج‌شنبه 1 آذر 1397 - 13:31

جانشین فرمانده کل سپاه ضمن اعلام اینکه واشنگتن، تل‌آویو و ریاض نمی‌توانند به اهداف خود در منطقه برسند، افزود حزب‌الله حائز موفقیت‌های بسیاری علیه رژیم اشغالگر شده و باعث افتخار جهان اسلام است.

العالم - ایران / سیاسی

سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه اعلام کرد آمریکا، رژیم صهیونیستی و عربستان سعودی نمی‌توانند به اهداف خود در منطقه برسند.

وی به شبکه لبنانی «المنار» سردار سلامی افزود حزب‌الله شکست‌های تاریخی زیادی به رژیم اشغالگر صهیونیستی وارد کرد و امروز باعث افتخار جهان اسلام است.

وی گفت ایستادگی و مقاومتی که ملت یمن آن را عینیت بخشید ادامه ایستادگی محور مقاومت در منطقه است. تقویت وحدت میان کشورهای اسلامی، راه اساسی برای ادامه مقابله با کشورهای استکباری است.

وی تصریح کرد برخی کشورهای منطقه با منطق مقاومت، تعاملی ندارند و همین امر منجر به تحمیل هیمنه آمریکایی شده، دولت سعودی نمونه بارز این موضوع است؛ دولت سعودی با رویکردهای دولت آمریکا هماهنگ شده و حمله به یمن نتیجه همین ارتباط است.

جنگ عربستان علیه یمن از ششم فروردین سال 1394 آغاز شده و هنوز ادامه دارد. این جنگ که با حمایت سیاسی و تسلیحاتی و مشارکت محدود آمریکا، فرانسه، انگلیس و مشارکت مستقیم امارات (و برخی کشورهای دیگر مثل سودان) در قالب «ائتلاف عربی»‌ و به رهبری عربستان ادامه دارد، تاکنون بیش از 50 هزار یمنی را به کام مرگ کشانده است. 

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها