حمایت مقاومت یمن از نجبای عراق در برابر فشارهای آمریکا

حمایت مقاومت یمن از نجبای عراق در برابر فشارهای آمریکا
دوشنبه 27 اسفند 1397 - 09:42

گروهها و رزمندگان مقاومت یمن با حمایت از جنش نُجَبا در برابر فشارهای آمریکا، همراهی با این گروه مقاومت اسلامی عراق را نشان شرافت دانستند.

العالم - یمن

به گزارش مرکز اطلاع رسانی جنبش نجبا، گروه‌های مختلف مردمی و رزمندگان جبهه مقاومت در یمن با انتشار پیام‌هایی ضمن تاکید بر همراهی و اعلام حمایت از نُجَبا، قرار گرفتن نام این جنبش در لیست تحریمی وزارت خزانه‌داری آمریکا موسوم به SDN را محکوم کردند.

اقشار مختلف مردم و رزمندگان مقاومت یمن در واکنش به تحریم‌های جدید آمریکا، با مقاومت اسلامی نجبا و دبیرکل این جنبش اعلام همبستگی کردند.

یمنی‌ها که خود تحت محاصره همه‌جانبه از سوی ائتلاف جنایتکار سعودی هستند، با انتشار تصاویر و ویدئوهایی در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، با هشتگ ‌های "کلنا النُجَباء" (همه ما نجبا هستیم) و "کلنا اکرم الکعبی" (همه ما اکرم الکعبی هستیم) از این جنبش حمایت کردند.

مردم مقاوم و مجاهدان یمنی در پیام‌های خود ضمن تاکید بر همراهی با مقاومت عراق، تحریم‌های خصمانه آمریکا را محکوم کرده و می‌گویند: این اقدام در ظاهر بلا، ولی در حقیقت یک نعمت است که هراس آمریکا و استکبار جهانی از نجبا و اثرگذاری آن در سطح عراق و منطقه را ثابت می‌کند.

یمنی‌ها می‌افزایند: نشان شرافت ماست که در کنار نجبا و شیخ اکرم الکعبی باشیم. این فرمانده بزرگ امید را در ما زنده کرد تا سیدحسن نصرالله دیگری در جهان عرب ببینیم.

همچنین حزب یمنی "مستقبل العداله" با انتشار بیانیه‌ای به گنجاندن نام مقاومت اسلامی نجبا و حجت‌الاسلام والمسلمین الکعبی در لیست تحریمی وزارت خزانه‌داری آمریکا موسوم به SDN واکنش نشان داد.

در این بیانیه ضمن تبریک به نجبا و دبیرکل آن، خاطرنشان شده است: جنبش نجبا همراه با سایر شرافتمندان و آزادگان عراق، شجره خبیثه تروریسم و گروهک‌های وحشی را از سرزمین عراق ریشه‌کن کردند.

حزب مستقبل العداله با یادآوری جنایات دولت آمریکا از بدو شکل‌گیری، لقب "شیطان بزرگ" را برازنده آمریکا دانست و تصریح کرد: اگر حزب‌الله لبنان و نجبا عراق تروریست هستند، پس جهانیان شهادت دهند که ما نیز همگی تروریست هستیم.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها