زن بحرینی: در زمان بازجویی مورد تجاوز جنسی قرار گرفتم

زن بحرینی: در زمان بازجویی مورد تجاوز جنسی قرار گرفتم
سه شنبه 7 آبان 1398 - 19:51

یک زن بحرینی که به تازگی از زندان‌های رژیم بحرین آزاد شده است گفت: در زمان بازجویی مورد تجاوز جنسی قرار گرفتم و بازجویان من و فرزندانم را به قتل تهدید می کردند.

العالم - بحرین

شبکه تلویزیونی اللؤلؤه با انتشار گزارشی در این زمینه در صفحه ویژه خود در پایگاه اجتماعی توئیتر تاکید کرد: نجاح یوسف شهروند زن بحرینی است که در زندانهای بحرین بازداشت بود.

وی در اولین مصاحبه ای که پس از آزادی با روزنامه ایندیپندنت داشت از مشکلات و درد و رنج هایی که در زندان تحمل می کرد خبر داد و اظهار کرد در معرض بد رفتاری و بی احترامی بازجویان قرار گرفته است.

نجاح یوسف کارمند یکی از ادارات دولتی بحرین بود که به دلیل انتقاد از مسابقات فرمول یک از کار برکنار و بازداشت شد.

این شهروند زن بحرینی ساعت های بسیار سختی را که در زندان شکنجه می شد شرح داد و گفت در عملیات بازجویی مورد تجاوز، بی احترامی و توهین قرار گرفته است.

وی افزود نیروهای امنیتی علاوه بر تجاوز من و فرزندانم را به قتل تهدید کردند.

نجاح یوسف از مسئولان برگزاری مسابقات فرمول یک، خواست به بدرفتارهایی که با وی شده است اعتراف کنند و از لوییس همیلتون ورزشکار انگلیسی خواست تحقیقاتی را در این زمینه انجام دهد.

روزنامه ایندیپندنت با مسئولان برگزاری مسابقات فرمول یک، تماس گرفت تا در این باره تحقیقاتی انجام دهد؛ اما پاسخی که از این مسئولان دریافت کرد، متهم کردن نجاح یوسف به رفتارهای خشونت آمیز و نقض حقوق بشر بود.

نجاح یوسف در پیامی در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: مرا کوچک شمردند و تضعیف کردند و انسانیت و کرامت مرا زیر پا گذاشتند من برای آنها هیچ ارزشی نداشتم آنها (بازجویان) با فریادهایی که در آن سالن های بسیار بد می شنیدند احساس پیروزی می کردند.

خبرگزاری صداوسیما

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها