جهاد اسلامی: نهادهای بین‌المللی سران رژیم کودک‌کش را محاکمه کنند

جهاد اسلامی: نهادهای بین‌المللی سران رژیم کودک‌کش را محاکمه کنند
شنبه 25 آبان 1398 - 04:37

جنبش جهاد اسلامی فلسطین قتل عام کودکان و خانواده‌های فلسطینی در عملیات نظامی اخیر رژیم صهیونیستی به غزه را جنایت جنگی تمام عیار این رژیم خواند و از نهادهای حقوق بشری خواست سران این رژیم را رسوا و محاکمه کنند.

العالم-فلسطین اشغالی

جنبش جهاد اسلامی فلسطین حمله رژیم صهیونیستی به کودکان و غیرنظامیان در عملیات نظامی اخیر این رژیم به نوار غزه را جنایت جنگی تمام عیار توصیف کرد.

«مصعب البریم» سخنگوی جهاد اسلامی در بیانیه‌ای اعلام کرد: از سحرگاه روز سه شنبه تا سحرگاه روز پنجشنبه ارتش اسرائیل یک عملیات نظامی علیه غزه به راه انداخت که با ترور «بهاء ابوالعطاء» فرمانده ارشد گروهان‌های القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی و همسرش آغاز شد.

در حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه 34 نفر از جمله هشت کودک و سه زن شهید و 111 نفر دیگر زخمی شدند.

با وجود اینکه از صبح روز پنحشنبه خبر آتش بس میان رژیم صهیونیستی و جنبش جهاد اسلامی اعلام شد، اما رژیم صهیونیستی همچنان به حملات خود علیه غزه ادامه داده است.

به گزارش خبرگزاری آناتولی ترکیه، البریم گفت: نهادهای حقوقی و انسانی باید جنایات رژیم اشغالگر را افشا کنند و برای محاکمه سران و افسران ارتش این رژیم به عنوان جنایتکاران جنگی اقدام کنند.

سخنگوی جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد رژیم اشغالگر اسرائیل با قتل عام کودکان و خانواده‌های فلسطینی همچون قتل عام همه اعضای خانواده السوارکه (ابوملحوس) بار دیگر در برابر جهانیان رسوا شد.

سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین از همه نهادهای بین المللی و در راس آن سازمان ملل خواست به مسئولیت خود در محکومیت تروریسم اسرائیل عمل کنند.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها