فسق و فجور ..سلاح بن سلمان برای رسیدن به قدرت

فسق و فجور ..سلاح بن سلمان برای رسیدن به قدرت
پنج‌شنبه 12 تير 1399 - 08:34

نه دین، نه ارزش ها، نه اصول، نه قانون و اخلاق و نه آداب و رسوم هیچ یک نمی تواند میان محمد بن سلمان و رسیدن وی به قدرت مانع شود. این مرد در کمتر از 5 سال، دست به جنایت های بی شماری زده از زندانی کردن شاهزادگان و غارت اموال آنان و بازکردن خزانه های عربستان به روی ترامپ تا گسترش فسق و فجور میان مردم عربستان که بیشترشان نیز جوان هستند.

العالم - كشكول

اما اینکه وی در روز روشن و آشکارا و در ملا عام، حرام را حلال اعلام و بدان تشویق کند،تاکنون به ذهن بیشتر پرده دران و فاسقان و فاجران جزیره العرب خطور نکرده و هشداری برای فرا رسیدن آینده ای تاریک برای این کشور و مردمش در سایه قدرت یافتن بن سلمان است.

بهترین شاهد بر گفته های ما؛ قرار دادن یک نظرسنجی در صفحه شخصی توییتر نهادهای رسمی عربستان از جمله وزارت گردشگری این کشور است که زیر نظر ترکی ال الشیخ از نزدیکان ولی عهد اداره می شود. در این صفحه سوال زیر به چشم می خورد:نظر شما درباره فروش مشروبات الکلی در بازارهای آزاد فرودگاههای بین المللی کشور چیست؟

علیرغم اینکه شراب در عربستان بدون توجه به نظر مردم، به شکل قابل توجهی در میخانه ها و دیسکوهای بن سلمان رواج یافته اما به نظر می رسد وی با این نظر سنجی که نتایجش 5 روز دیگر اعلام خواهد شد خود را به عنوان حاکمی دموکرات نشان می دهد که در حال جنگ با دین و ارزش های عربی اسلامی است، جنگی که به محض رسیدن به ولی عهدی آغاز کرده است.

مساله قابل توجه اما سکوت و عدم واکنش شیخ های وهابی به این نظر سنجی است؛ شیخ هایی که همه مردم را کافر می دانستند و با کوچکترین بهانه فتوای کشتن مردم را صادر می کردند، جالبتر اینکه به خاطر فضای ترسناکی که بن سلمان در عربستان به وجود آورده، هیچ نهاد سعودی نیز به این نظر سنجی اعتراض نکرده است.

بن سلمان می خواهد با این اقدامات؛ ذهن جوانان سعودی را با شراب و فسق و فجور به زنجیر بکشد تا زودتر به صندلی قدرت برسد.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها