حماس خطاب به سازشکاران عرب: اگر راست می‌گویید بخشی از سرزمین خود را به اسرائیل هدیه کنید

حماس خطاب به سازشکاران عرب: اگر راست می‌گویید بخشی از سرزمین خود را به اسرائیل هدیه کنید
پنج‌شنبه 24 مهر 1399 - 17:58

یک عضو جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) خطاب به حکومتهای عربی که به دنبال عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی هستند، گفت که بخشی از سرزمین خود را به دشمن صهیونیستی تقدیم کنید.

العالم - فلسطین اشغالی

«اسامه حمدان» از اعضای مطرح جنبش حماس خاطر نشان کرد: هرکس که به دنبال عادی‌سازی روابط و سازش با دشمن صهیونیستی است و این را اقدامی طبیعی می‌داند، پس بیاید و بخشی از سرزمین و میهن خود را تقدیم این رژیم کند.

بر اساس گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، حمدان تاکید کرد: دشمن صهیونیستی نمی‌تواند هیچ چیزی را در سرزمین خودمان به ما دیکته کند و هرکه گمان می‌کند عادی‌سازی روابط با این رژیم به مصلحت است، کاملا به اشتباه رفته است، زیرا دشمن صهیونیستی تنها به فکر اهداف و خواسته‌های خود است.

فرستادگان حاکمان امارات و بحرین شامگاه سه شنبه 25 شهریور همزمان با سالگرد جنایت هولناک صهیونیست‌ها در کشتار فجیع کودکان و زنان فلسطینی در اردوگاه صبرا و شتیلا، توافق ننگین سازش را با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در حضور دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا و بانی اصلی سازش در کاخ سفید امضا کردند.

در 13 آگوست امارات با رژیم صهیونیستی با میانجگری « دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا به توافق رسیدند. توافق عادی‌سازی بحرین با رژیم صهیونیستی یک ماه پس از اعلام سازش امارات با این رژیم، انجام شد .

بعد از اعلام عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی بسیاری از گروه‌ها و رهبران فلسطینی اقدام امارات و بحرین را خیانتی بزرگ به ملت مسلمان و خنجری بر پشت ملت فلسطین دانستند.

تسنیم

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها