عناصر داعش با لباس نظامی 7 عضو یک خانواده عراقی را کشتند

عناصر داعش با لباس نظامی 7 عضو یک خانواده عراقی را کشتند
جمعه 22 اسفند 1399 - 12:17

منابع عراقی گزارش دادند که عناصر سازمان تروریستی داعش 7 نفر از اعضای یک خانواده عراقی را در شمال این کشور کشته‌اند.

العالم - عراق

منابع عراقی، امروز (جمعه)، از کشته شدن هفت عضو یک خانواده عراقی در حمله‌ای مسلحانه در یکی از روستاهای استان صلاح الدین در شمال عراق خبر دادند.

وبگاه خبری «المعلومه» در این ارتباط گزارش داد که عناصر داعش این اقدام تروریستی را در منطقه «ابو دور» در استان صلاح الدین انجام دادند.

پایگاه خبری «شفق نیوز» نیز به نقل از یک منبع نظامی در این خصوص گزارش داد که عده‌ای افراد مسلح با لباس نظامی به یکی از روستاهای منطقه البو دور در استان صلاح الدین حمله کرده‌اند و هفت تن از اعضای یک خانواده از جمله یک زن را کشته‌اند.

بر اساس این گزارش، یک نفر نیز در این حمله به شدت مجروح شده است.

منبع یادشده به شفق نیوز گفت که گمان می‌رود که این افراد عضو سازمان تروریستی داعش باشند.

شفق نیوز همچنین در گزارشی دیگر به نقل از «عمر الشنداح» قائم مقام تکریت گزارش داد که افراد یادشده با لباس نظامی و نقاب و همچنین دو خودرو به سه خانه در منطقه مذکور حمله کرده‌اند.

الشنداح در ادامه گفت که نیروهای امنیتی به دنبال عاملان این اقدام تروریستی هستند و تحقیقات اولیه نشان می‌دهد که این افراد عناصر داعشی بوده‌اند.

با این حال، ساعاتی پس از انتشار این گزارش، مرکز اطلاع‌رسانی امنیتی عراق شمار کشته‌شدگان را چهار نفر اعلام کرد و خبر داد که جزئیات تکمیلی در ارتباط با این اقدام تروریستی به مراتب اعلام خواهد شد.

فارس

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها