تقدیر بیش از ۲۰۰ نماینده مجلس از سربازان گمنام امام زمان

تقدیر بیش از ۲۰۰ نماینده مجلس از سربازان گمنام امام زمان
يکشنبه 15 فروردين 1400 - 13:45

بیش از ۲۰۰ نماینده مجلس در بیانیه‌ای به مناسبت گرامیداشت هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) از مجاهدت‌های خاموش سربازان عرصه گمنامی وزارت اطلاعات تقدیر کردند.

العالم ـ ایران ـ سیاسی

روح اله متفکرآزاد در نشست علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی، بیاینه بیش از ۲۰۰ نفر از نمایندگان را به مناسبت گرامیداشت هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) قرائت کرد.

در این بیانیه که با صلوات بر پیامبر عظیم‌الشأن اسلام (ص) آغازشده، آمده است: ما نمایندگان مجلس یازدهم فرا رسیدن هفته غرورآفرین سربازان گمنام امام زمان (عج) که مصادف با ایام ولادت باسعادت حضرت بقیه الاعظم (عج) را به محضر مقام معظم رهبری مدظله‌العالی و نیروهای ولایتمدار، جان برکف، ظلم ستیز و بصیر آن حضرت در سنگر مبارزه و جهاد در وزارت اطلاعات صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می‌نماییم.

بیش از ۲۰۰ نماینده مجلس در این بیانیه تاکید کردند: سران دولت‌های استکباری و در رأس آنها آمریکای جنایتکار و رژیم غاصب صهیونیستی همواره سعی داشتند با فشارهای همه جانبه خارجی و نفوذ داخلی صدماتی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران وارد نمایند که با لطف و عنایت خداوند حکیم و با مجاهدت‌های خاموش سربازان عرصه گمنامی و وزارت اطلاعات تمام ترفندها و نیرنگ‌های آنها یکی پس از دیگری خنثی و نقش بر آب گردیده است.

نمایندگان مجلس در این بیانیه خاطرنشان کردند: به عنایت حدیث شریف نعمتان مجهولتان الصحه والامان مراتب قدردانی خود را از زحمات این عزیزان در حفظ و ایجاد موهبت امنیت اعلام داشته و توفیقات هر چه بیشتر آنها را از خداوند متعال مسئلت داریم و به روان پاک گمنامان شهید که جان ذی قیمت خویش را در راستای اعتلای ارزش‌های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی تقدیم نمودند، درود می‌فرستیم.

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها