روز جهانی قدس؛ رمز وحدت مسلمانان برای آزادی فلسطین

روز جهانی قدس؛ رمز وحدت مسلمانان برای آزادی فلسطین
جمعه 17 ارديبهشت 1400 - 12:34

فرماندهان محور مقاومت در روز جهانی قدس از نزدیکی آزادی قدس خبر دادند و دلیل آن را  اراده و قدرت محورمقاومت در کسب دستاوردهای ویژه در برابر عقب نشینی های محورهای متخاصم بیان کردند.

العالمنظرکده

برخی ناظران معتقدند، امام خمینی (ره) برای انتخاب آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس، دقت و توجه زیادی نشان دادند.

ناظران افزودند: هر یک از این زمان های ماه رمضان دارای بار معنایی ویژه ای است زیرا آزادسازی قدس به توانایی روحی ادیان و نه فقط اسلام نیاز دارد وطرح غصب قدس و اشغال فلسطین از سوی گروهی بی دین واستمعارگر و شهرک ساز مخالف با هر مذهب ابراهیمی است دروغ بزرگی که هم اکنون در توافق های ابراهیم در حال جلو رفتن است.

ناظران تاکید کردند حرکت صهیونیست ها علیه مشی حضرت ابراهیم(ع) است و این بتی است که می خواهند در قلب حرم ابراهیمی و مرکز همه ادیان بکارند از اینرو ملت ها و مردم کشورهای عربی و اسلامی نیاز به توان معنوی بالایی دارند که ماه رمضان این پتانسیل را دارد.

ناظران افزودند: انتخاب آخرین جمعه ماه مبارک رمضان برای روز قدس از این روست که قدس فقط با تلاش گروهی مردم و نه اقدامی رسمی مانند نماز جمعه آزاد خواهد شد، با آزادی قدس، فلسطینیان نیز ارزش خود را خواهند یافت و برای ساخت آینده خود مشارکت خواهند کرد از اینرو روز جهانی قدس معانی عمیقی دارد که امام خمینی(ره) بدان اشاره ای نکردند بلکه فورا برای آن زمینه سازی کردند که هم اکنون به عملی شدن نزدیک است .

برخی کارشناسان نیز تاکید کردند: محور مقاومت آزادی قدس را بسیار نزدیک می بیند زیرا راه قدس از سلاح مجاهدین و مبارزین به قدس، می‌گذرد و هر اندازه قدرت تخریبی طاغوتها افزایش یابد آنها رو به زوال هستند.

ناظران افزودند: آزادی قدس نزدیک است زیرا ایمان مومنان قوی تر شده و دشمنان خدا وانسانیت و قدس رو به نیستی بوده و برگه های خود را یکی پس از دیگری از دست می دهند و تغییرات ژئوپلیتیکی در سطح منطقه و جهان در حال رخ دادن است.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها