پیام نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه در محکومیت جنایات اخیر در غزه و افغانستان

پیام نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه در محکومیت جنایات اخیر در غزه و افغانستان
چهارشنبه 22 ارديبهشت 1400 - 15:48

حجت‌الاسلام علی محمدی سیرت نماینده ولی فقیه در سپاه قدس در محکومیت جنایات ددمنشانه و ضدبشری رژیم غاصب صهیونیستی علیه مردم مظلوم و بی‌دفاع فلسطین و گروهک تروریستی آمریکایی داعش علیه ملت و فرزندان بی‌دفاع افغانستان و سکوت مجامع بین‌المللی و موضع انفعالی سازمان ملل متحد در برابر این وحشی‌گری‌ها پیامی صادر کرد.

العالم - ایران

بسم الله الرحمن الرحیم

رژیم غاصب صهیونیستی و تروریست‌های داعشی این فرزندان نامشروع آمریکای جنایتکار در آخرین روزهای ماه مبارک رمضان، یکبار دیگر سایه شوم ترور و وحشی‌گری خود را بر قدس اشغالی و مردم مظلوم افغانستان از طریق هدف قرار دادن کشتار غیرنظامیان، کودکان و زنان و مردان بی گناه گسترانیدند.

این اقدامات ددمنشانه و جنایات بشری صهیونیست‌های داعشی و داعشیون صهیونیست در حالی در سرزمین‌های اشغالی و افغانستان تداوم می‌یابد که نهادهای بین‌المللی و مدعی حقوق بشر و به ویژه شورای امنیت سازمان ملل متحد در برابر آن‌ها انفعال پیشه نموده و در سکوتی مرگبار فرو رفته‌اند، انفعالی که بن مایه آن جانبداری و حمایت بی قید و شرط از صهیونیست‌ها و گروه های تروریستی همچون داعش است و باید گفت اکنون، بیش از هر زمان دیگری فلسفه وجودی نهادها و سازمان‌های مذکور زیر سؤال رفته است؛ بماند که از دولت‌ها و رهبران کشورهای غربی و اذناب منطقه ای آن‌ها به عنوان شرکای درجه یک رژیم صهیونیستی و داعش نیز انتظار هیچ واکنشی نمی‌توان داشت.

در رسای مظلومیت فلسطین و شیعیان افغانستان، همین بس که در سایه سکوت و همدستی منافقان اُمّت با کُفّار حربی و صهیونیسم بین‌الملل، زنان و مردان و کودکان و جوانان و پیران‌شان آماج شعله های سبعیت و وحشی‌گری قرار گرفته و دردمندانه در حال جان دادن هستند! چه اندوهی بالاتر از این که بی‌شک دل پیغمبر گرامی اسلام صلوات الله علیه و ائمه معصومین علیهم‌السلام را در آستانه عید مسلمین به درد آورده است.

اما امروز دیگر فلسطین مظلوم و شیعیان افغانستان تنها و بی‌دفاع نیستند و به لطف خداوند متعال و تأسی به تفکر و راهبرد مقاومت نه تنها گروه‌های فلسطینی با ضربات پی‌درپی بر پیکره سست رژیم صهیونیستی در حال نمایش بی‌نظیر قدرت و اقتدار در مقابل این رژیم منحوس هستند بلکه مردم افغانستان نیز با تشخیص دشمن واقعی خود یعنی آمریکا و دفع شر آن از کشورشان ریشه ظلم و جنایت را خواهند خشکاند.
امروز محور مقاومت در غزه با واکنشی کوبنده نه تنها کودک کُشان صهیونیست را زمین‌گیر نموده بلکه آن‌ها را به پناهگاه‌های زیرزمینی گسیل داشته اند و آمریکا روز به روز با واقعیت خروج از منطقه و کشورهایی همچون افغانستان و عراق بیش از پیش روبرو می‌گردد.

اینجانب ضمن محکومیت شدید اقدامات جنایتکارانه رژیم منحوس صهیونیستی در غزه و داعش و آمریکا در افغانستان ضمن هشدار شدید به عاملان این جنایات و حامیانشان و دعوت از علما و نخبگان و اندیشمندان و محافل سیاسی و مذهبی و رسانه‌ای جهان اسلام برای محکومیت این اقدامات، اعلام می‌دارد که مقاومت اسلامی با تمسک به روح مطهر شهدای مقاومت بالاخص سید الشهدای مقاومت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، همچون سابق با عاملان این جنایات ناجوانمردانه مقابله خواهد کرد و این بار نیز طعم تلخ شکست و زبونی را به ارتش صهیونیست و آمریکای جنایتکار خواهند چشاند و آن‌ها را در تحقق اهداف‌شان ناکام خواهند گذاشت.

علی محمدی
نمایندگی ولی فقیه در نیروی قدس سپاه
۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۲۹ رمضان ۱۴۴۲

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها