فرانسه برگزاری تظاهرات در حمایت از فلسطین را ممنوع کرد

فرانسه برگزاری تظاهرات در حمایت از فلسطین را ممنوع کرد
جمعه 24 ارديبهشت 1400 - 12:45

وزارت کشور فرانسه تظاهرات مردمی در پاریس که قرار است روز شنبه در حمایت از فلسطینی‌ها برگزار شود را به بهانه ایجاد اختلال ممنوع کرد.

العالم _ اروپا

دولت فرانسه تظاهرات مردمی برای حمایت از فلسطینیها که قرار است روز شنبه برگزار شود را ممنوع کرد.

«ژرارد درمانین» وزیر کشور فرانسه در واکنش به فراخوان برگزاری تظاهرات در روز شنبه در حساب توئیتری خود نوشت: «از رئیس پلیس پاریس خواستم که تظاهرات روز شنبه در ارتباط با تنشهای اخیر در خاورمیانه(درگیری رژیم صهیونیستی و فلسطین) را ممنوع کند. در سال 2014 برنامه مشابهی باعث ایجاد اختلالات گسترده شد. به مقامات محلی دستورالعمل‌هایی داده شد تا هوشیار و سختگیر باشند.»

درحالیکه شاهد واکنشهای شدید بین المللی به خشونت نظامیان صهیونیستی علیه فلسطینیها در سرزمینهای اشغالی هستیم، کشورهای اروپایی با حمایت از صهیونیستها، شلیک راکت از غزه به سمت اراضی اشغالی را محکوم و حملات صهیونیستها را دفاع از خود خوانده و خواستار کاهش تنشها شده اند.

دولت آلمان نیز روز چهارشنبه در حمایت از رژیم صهیونیستی، از رژیم غاصب صهیونیستی در جریان تازه ترین دور از درگیری‌ها در فلسطین اشغالی حمایت کرد.

سخنگوی «آنگلا مرکل» صدر اعظم آلمان در این زمینه گفته بود: «دولت آلمان حملات موشکی بی‌وقفه از نوار غزه علیه شهرهای واقع دراسرائیل(فلسطین اشغالی) را به شدت محکوم می کند.»

فارس

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها