شهادت 7 فلسطینی درتازه ترین حملات صهیونیست ها به فلسطینیان

شهادت 7 فلسطینی درتازه ترین حملات صهیونیست ها به فلسطینیان
يکشنبه 26 ارديبهشت 1400 - 10:56

وزارت بهداشت فلسطین از شهادت 7 فلسطینی در نتیجه حملات دیشب (شنبه شب) ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه خبر داد.

العالم ـ فلسطین اشغالی

بنابر اعلام وزارت بهداشت غزه، در حملات شب گذشته (شنبه) رژیم صهیونیستی به غزه 5 نفر به شهادت رسیده و بیش از 40 نفر مجروح شدند.

در همین حال وزارت بهداشت فلسطین از شهادت دو فلسطینی در کرانه باختری خبر داد و خاطرنشان کرد یک فلسطینی در طولکرم و دیگری در الخلیل به ضرب گلوله اشغالگران یه شهادت رسیدند.

وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه در تازه ترین بیانیه خود شمار شهدای دور تازه حمله به غزه را که از روز دوشنبه (20 اردیبهشت) آغاز شده است، تا صبح امروز (یکشنبه) دستکم 150 نفر اعلام کرد که 41 کودک و 23 نفر هم زن هستند. همچنین در این حملات حدود 1100 فلسطینی زخمی شده اند.

نظامیان رژیم صهیونیستی پس از تلاش برای کوچ اجباری فلسطینیان محله شیخ جراح در قدس و سپس تعرض به نمازگزاران فلسطینی در مسجد مقدس الاقصی و هتک حرمت این مکان مقدس از طریق ایجاد درگیری داخل مسجد و استفاده از سلاح، باتوم و شلیک گازهای اشک آور به محاصره نمازگزاران و روزه داران در آن مکان پرداختند و شعله درگیری های گسترده با فلسطینیان بی سلاح را برافروختند.

رژیم صهیونیستی با اقدامات بی پروا و هتاکانه علیه ملت فلسطین و به ویژه هتک حرمت مسجدالاقصی در ماه مبارک رمضان، خط قرمز مقاومت فلسطین را رد کرد و به رغم هشدارهای مقاومت برای پایان دادن به اینگونه اقدامات و بی توجهی صهیونیست ها به این هشدارها در نهایت با پاسخ موشکی فلسطینیان مواجه شد.

درگیری میان مقاومت فلسطین و رژیم صهیونیستی که از روز دوشنبه گذشته (20 اردیبهشت) و پس از پایان ضرب‌الاجل مقاومت به تل‌آویو مبنی بر لزوم پایان تجاوزات این رژیم در قدس و مسجدالاقصی آغاز شد، همچنان ادامه دارد.

حملات رژیم صهیونیستی علیه غزه امروز (یکشنبه) وارد ششمین روز متوالی خود شده است.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها