دبیرکل جهاد اسلامی: از شهید قدس، سردار سلیمانی تشکر می‌کنیم/ این نبرد بخشی از وحدت بی سابقه فلسطین بود

دبیرکل جهاد اسلامی: از شهید قدس، سردار سلیمانی تشکر می‌کنیم/ این نبرد بخشی از وحدت  بی سابقه فلسطین بود
شنبه 1 خرداد 1400 - 01:55

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در گفت‌وگوی تلفنی با سردار «حسین سلامی» فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نبرد 11 روزه با رژیم صهیونیستی را بخشی از وحدت بی سابقه فلسطین خواند و از «شهید قدس، سردار سلیمانی» تقدیر و تشکر کرد.

العالم-فلسطین اشغالی

«سردار سلامی» فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران دیشب با «زیاد النخاله» دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین تماس تلفنی برقرار کرد.

زیاد النخاله در این تماس تلفتی با اشاره به جنگ یازده روزه رژیم صهیونیستی علیه غزه گفت: این نبرد در تاریخ جنگ و درگیری با دشمن صهیونیست محوری است و بخشی از وحدت بی سابقه فلسطین بود.

به گزارش المیادین، النخاله تصریح کرد: این نبرد بخشی از یک محور منسجم و هماهنگ بود که به آزادسازی قدس ایمان دارد و برای دفاع از آن تلاش می‌کند.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین به سردار سلامی گفت: از شهید قدس سردار حاج قاسم سلیمانی که تمام تلاش خود را برای رسیدن به این پیروزی و تثبیت آن انجام داد، تشکر می‌کنیم.

النخاله در ادامه این گفت‌وگوی تلفنی افزود: شما در همه میادین در کنار ما بودید و در این پیروزی به دست آمده شریک هستید و در آزادی قدس با ما خواهید بود.

سردار سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران نیز در تماسی با دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین بر تعهد جمهوری اسلامی ایران به حمایت از فلسطین تأکید کرد.

تسنیم

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها