حماس پیروزی آیت‌الله رئیسی را تبریک گفت

حماس پیروزی آیت‌الله رئیسی را تبریک گفت
شنبه 29 خرداد 1400 - 17:21

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس)‌ در پیامی ضمن تبریک به آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی به مناسبت پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران، از خداوند متعال برای او توفیق و ثابت‌قدمی در این مسیر را مسألت کرد.

العالم - ایران

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس)، امروز (شنبه)، در پیامی پیروزی آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری ایران را تبریک گفت.

متن پیام جنبش حماس از این قرار است:‌ «جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) به سید علی خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی ایران و مردم و ریاست جمهوری اسلامی ایران خالصانه دستاورد و موفقیت در روند انتخابات ریاست‌جمهوری را تبریک و و تهنیت عرض می‌کند؛ انتخاباتی که در آن، ملت ایران سید ابراهیم رئیسی را به عنوان رئیس‌ِ جمهوری اسلامی ایران برگزیدند».

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین ادامه داد: « بدین وسیله ما در جنبش به جناب رئیس‌جمهور ابراهیم رئیسی برگزیده‌شدنشان از سوی مردم ایران را تبریک می‌گوییم و از خداوند متعال برایش توفیق، ثابت‌قدمی و موفقیت در ریاست ایران در راه خدمت به جمهوری اسلامی ایران و تحقق آرمان ملت این کشور در مسیر توسعه، پیشرفت و رفاه و تداوم و تقویت مواضع شرافتمدانه ایران در همبستگی با فلسطین و آرمان عادلانه این کشور و همچنین حمایت از پایداری ملت مردم فلسطین را خواستاریم. جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) شنبه: ۱۹/۰۶/۲۰۲۱ میلادی مصادف با نهم ذو القعده سال ۱۴۴۲ هجری قمری».

فارس

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها