پیک جدید کرونا در رژیم صهیونیستی؛ ثبت ۱۲۳ مورد بالاترین رقم طی ۲ ماه گذشته

پیک جدید کرونا در رژیم صهیونیستی؛ ثبت ۱۲۳ مورد بالاترین رقم طی ۲ ماه گذشته
سه شنبه 1 تير 1400 - 13:33

رژیم صهیونیستی متحمل شکست جدیدی این بار از ویروس کرونا شده است تا مسئله بازگشت تمامی پروتکل‌های فاصله گذاری و مقابله با شیوع ویروس کرونا در سرزمین اشغالی مجددا در دستور کار قرار بگیرد.

العالم - فلسطین اشغالی

در پی شیوع مجدد و جهش قابل توجه در شمار مبتلایان جدید به ویروس کرونا در سرزمین‌های اشغالی، وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی اعلام کرد، با توجه به اینکه بسیاری از مبتلایان فعلی دو دز واکسن خود را قبلا دریافت کرده‌اند، احتمالا اسرائیل نیازمند واکسیناسیون دز سوم این واکسن خواهد بود.

به گفته وزارت بهداشت اسرائیل، شیوع گسترده کرونا در چند نقطه مختلف و کشف کانون‌های جدید شکل‌گیری در دیگر نقاط بسیار نگران کننده است در حالی پیش ‌بینی می‌کند احتمالا کانون‌های کشف نشده دیگری نیز در نقاط مختلف سرزمین های اشغالی وجود داشته باشند.

رسانه‌های عبری اعلام کردند ثبت 123 مورد ابتلای جدید به ویروس کرونا طی 2 ماه گذشته بی‌سابقه بوده است.

از سوی دیگر روزنامه «معاریو» در شماره امروز سه شنبه خود از شیوع ابتلا به ویروس کرونا در میان نظامیان صهیونیست پرده برداشت.

این روزنامه عبری زبان هم خبر داد آزمایش دو نظامی زن اسرائیلی که پیش از این دو دز واکسن کرونا را دریافت کرده بودند، مثبت اعلام شده و این دو مجددا به این ویروس مبتلا شده‌اند.

در این گزارش تاکید شده است پیک جدید کرونا در اسرائیل که از منطقه مودعین و بنیامینا آغاز شده بود امروز به ارتش اسرائیل رسید تا ابتلای دو نظامی اسرائیلی و یکی از عوامل واکسیناسیون به این ویروس تایید شود.

به نوشته این روزنامه عبری زبان بعد از شیوع مجدد کرونا، بنی گانتس شیوه نامه‌های مقابله با ویروس کرونا را در جلسه‌ای با حضور فرمانده جبهه داخلی اسرائیل مورد بررسی و ارزیابی قرار داد و بعد از آن مقرر شد با هماهنگی وزارت بهداشت اسرائیل اجرای پروتکل‌های مربوط به مقابله با ویروس کرونا در سرتاسر اسرائیل مورد بررسی قرار گیرد.

گفته می‌شود اسرائیل واکسیناسیون تمامی جامعه هدف خود را با استفاده از واکسن‌های شرکت آمریکایی فایزر که به شکل ویژه‌ای آنها را از این شرکت تامین کرده بود! انجام داده است اما در عمل نشان می‌دهد این واکسن حداقل در مقابل نمونه‌های جهش یافته این ویروس، قابلیت ایمن سازی کافی را ندارد.

تسنیم

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها