سردار سلامی:‌ باید فشار‌های معیشتی ناشی از کرونا را در جامعه کاهش دهیم

سردار سلامی:‌ باید فشار‌های معیشتی ناشی از کرونا را در جامعه کاهش دهیم
دوشنبه 25 مرداد 1400 - 20:24

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: باید بتوانیم در یک موج موثر، فشار‌های معیشتی ناشی از کرونا و غیر کرونا را در جامعه کاهش دهیم و در آلام و مشکلات مردم شریک باشیم.

العالم - ایران / سیاسی

سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در نشست قرارگاه امام حسن(ع) که با هدف دست یابی به راه کارهای جدید برای تقش آفرینی نهادهای انقلابی و حمایتی در کمک به حل مشکلات ناشی از شرایط کرونایی در کشور و گره گشایی از مسایل معیشتی و اشتغال مردم ، عصر امروز در ستاد فرماندهی کل سپاه برگزار شد، گفت: این جلسه با ارج نهادن به اراده درونی ملت ایران و در پی تاکید ها، تدابیر و دستور‌های رهبر عظیم الشان انقلاب در سخنرانی اخیرشان به منظور به کارگیری اراده و عزم ملی برای مقابله با شیوع ویروس کرونا و ارائه کمک‌های معیشتی و کمک‌های مومنانه به معاصرین و آسیب دیدگان از این بیماری منحوس برگزار شده است.

وی افزود: ما به این نتیجه رسیدیم که برای ارائه کمک‌های مومنانه در جامعه و مشکلات موجود بار دیگر دور هم جمع شویم و اراده و انگیزه خود را به هم پیوند بزنیم تا بتوانیم در یک موج موثر، فشار‌های معیشتی ناشی از کرونا و غیر کرونا را در جامعه کاهش دهیم و در آلام و مشکلات مردم شریک باشیم.

سرلشکر سلامی، رهبر حکیم انقلاب، اسلام عزیز و مردم عزتمند و صبور را سه عامل اساسی عبور کشور از مشکلات در چهار دهه اخیر توصیف و تصریح کرد: به برکت وجود مردم فهیم و شریف ما که دشمن را بخوبی می شناسند، قدر اسلام و رهبری را می دانند و پاداش صبر را باور دارند و بارها تمرین و مشق عزت، ثبات و پایداری کرده اند، همواره زیباترین صحنه‌های تاریخی آفریده می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه ملت ایران همواره به قدرت درونی خود می‌بالد و به خداوند تکیه می‌ کند، افزود: امروز در جای جای عالم و در سرزمین‌های مختلف می‌بینیم اگر دولت و کشوری بخواهد با تکیه بر بیگانگان بایستد، پشتش خالی می‌شود و این اتکا مانند کف روی آب است.

فرمانده کل سپاه گفت: کسانی که می‌خواهند با زبان آمریکا با ملت ایران صحبت کنند بدانند که ملت ما عزتش را قربانی هیچ چیزی نخواهد کرد.

سردار سلامی افزود: انسان‌های وطن فروش و خائنی که به غرب لبخند می‌زنند و صدایشان پژواک صدای غرب و آمریکاست و مردم ما را به خاطر ایستادگی برابر غرب و آمریکا به سخره می‌گیرند، بدانند در کشور ما جایگاهی ندارند.

وی با نکوهش افرادی که در فضای مجازی غیرت ملی خود را می فروشند، گفت: این افراد با کلمات بازی نکنند و بدانند که ملت آن‌ها را پس خواهند زد و بیرق ثبات، عزت و پایداری را در میهن عزیزمان برافراشته نگه خواهند داشت.

فرمانده کل سپاه نهادهای انقلابی و حمایتی را متعلق به مردم دانست و با تاکید بر اهمیت بهره گیری از ظرفیت های بزرگ و استثنایی موجود تصریح کرد: به یاری خداوند دست در دست مردم ، حماسه دل انگیز عبور از سختی‌های امروز را رقم خواهیم زد، زیرا باور داریم در درون هر سختی آسایش وجود دارد.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها