یک سیلی فراموش نشدنی در تاریخ رژیم صهیونیستی!

یک سیلی فراموش نشدنی در تاریخ رژیم صهیونیستی!
سه شنبه 16 شهريور 1400 - 20:32

پیروزی جدید اسیران فلسطینی علیه رژیم اشغالگر با آزادسازی خود از زندان جلبوع از طریق حفر یک تونل، یک شکست امنیتی بزرگ برای اسراییلی هاست و روزی سخت برای آنها رقم زد.

العالم ـ فلسطین

کارشناسان امور اسراییلی تاکید کردند که عزم و اراده اسیران دلاور و قهرمان، قید و بندهای رژیم اشغالگر را شکست. آنها توانستند یکی از مهمترین دژهای این رژیم از لحاظ استحکامات و تدابیر را که فرار از آن تقریبا غیرممکن بوده است، پشت سر بگذارند.

به گفته کارشناسان، این عملیات بازتاب گسترده ای در محافل داخلی رژیم اشغالگر برجای گذاشت؛ این رژیم اساسا در سطح داخلی با خشم گسترده ای روبروست. همچنین نوعی نارضایتی از اختلافات میان معارضان و کابینه رژیم صهیونیستی درخصوص نوار غزه و اوضاع فلسطین وجود دارد.

این کارشناسان تاکید کردند که که کشته شدن تک تیرانداز صهیونیست در مرزهای نوار غزه همچنان بازتاب گسترده ای در داخل رژیم اشغالگر داشته است و در محافل اسراییلی بحث و جدل بسیاری ایجاد کرد. اینک عملیات اسیران فلسطینی در آزادسازی خود از زندان جلبوع سیلی بزرگتری به اسراییلی ها وارد کرد. اینک تصویر "اسراییل" شکست ناپذیر در نظر شهرک نشینان صهیونیستی در حال شکستن است. آنها روی نهاد نظامی برای تضمین امنیت خود حساب کرده بودند.

نمایندگانی از جنبش جهاد اسلامی عملیات اسیران در آزادسازی خود از زندان جلبوع را یک پیروزی برای نیروهای محور مقاومت در منطقه و نه فقط برای فلسطینیان دانستند.

آنها اظهار داشتند که این عملیات ضربه ای گسترده به دشمن صهیونیستی در سطح امنیتی و نظامی وارد کرد. در عین حال دستاوردی دیگر به دستاوردهای نبرد سیف القدس افزوده شد. این ضربه سهمگین ابهت رژیم صهیونیستی و ساختار نظامی آن را درهم شکست.

نمایندگان جنبش جهاد اسلامی خاطرنشان کردند که پس از شکست نتانیاهو و به قدرت رسیدن بنت، نخست وزیر جدید رژیم صهیونیستی تلاش کرد تا خسارتها و تلفات خود در نبرد سیف القدس را با مانع تراشی بر سر بازسازی فلسطین جبران کند. همچنین هر ازگاهی دست به حملات و یا بازداشت فلسطینی ها می زد؛ اما می کوشید تا تجاوزگری هایش خطوط قرمز را زیر پا نگذارد و منجر به جنگی جدید با فلسطینی ها نشود. دشمن صهیونیستی از نبرد با فلسطینیان ترس و هراس دارد و اینک گرفتار شده است زیرا از یک طرف می خواهد خسارات و تلفات خود را جبران کند و از سوی دیگر نمی خواهد جنگی جدید با فلسطینیان راه اندازی شود؛ زیرا قطعا خود بازنده نبرد خواهد بود.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها