اعتراض متفاوت یک بحرینی به سازش + فیلم

يکشنبه 11 مهر 1400 - 08:54

مردم بحرین در واکنش به سفر وزیر خارجه رژیم صهیونیستی و و افتتاح سفارت رژیم صهیونیستی در بحرین دست به اعتراض زدند.

العالم - بحرین
«یائیر لاپید» وزیر خارجه رژیم صهیونیستی اخیرا به بحرین سفر و با مقامات این رژیم دیدار کرد. مردم بحرین در واکنش به این سفر و افتتاح سفارت رژیم صهیونیستی در بحرین تظاهرات برگزار کردند و در شبکه‌های اجتماعی هشتگ‌‌های اعتراضی به راه انداختند.

بنابر گزارش «العهد»، در ادامه این اعتراض‌ها، یک شهروند بحرینی در اقدام اعتراضی متفاوت، وقتی متوجه شد لباس خود را که از بازار منامه خریده بود، تولیدی رژیم صهیونیستی است آن را آتش زد.

جمعیت معارض «الوفاق» بحرین این ویدئو را در صفحه توییتر خود منتشر و اعلام کرد، کالاهای صهیونیستی در بازار بحرین فروخته می‌شود، قبل از خرید دقت کنید.
جمعه گذشته (نهم مهر) ده‌ها جوان بحرینی با در دست داشتن پرچم فلسطین مقابل سفارت رژیم صهیونیستی در منامه تجمع کرده و علیه سازش با تل‌آویو شعار سر دادند.

به گزارش فارس، در ارتباط با این سفر، روزنامه عبری‌زبان «هاآرتص» خبر داد که تل‌آویو و منامه در پی همکاری برای مقابله با پهپادهای ایرانی هستند.

پایگاه خبری «عرب۴۸» به نقل از هاآرتص گزارش داد، وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی در جریان سفر روز گذشته خود به بحرین با مقامات این کشور درباره مقابله با پهپادهای ایرانی گفت‌و‌گو کرده است.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها