وزیر دفاع: برای تجهیز و پشتیبانی نیروهای مسلح از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنیم

وزیر دفاع: برای تجهیز و پشتیبانی نیروهای مسلح از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنیم
چهارشنبه 14 مهر 1400 - 15:51

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروی مسلح در دیدار فرماندهان نیروهای هوایی و دریایی بر تامین نیازهای حیاتی و راهبردی نیروهای مسلح بدون وابستگی به خارج از کشور تاکید کرد و گفت: برای تجهیز و پشتیبانی نیروهای مسلح از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنیم.

العالم ـ ایران ـ سیاسی

امیر سرتیپ ستاد محمد رضا قرایی آشتیانی در دیدارهای جداگانه با امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش و امیر دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه نیروی هوایی و دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با همت و تلاش مجاهدانه متخصصین صنعت دفاعی به لحاظ تجهیزات و آمادگی‌های دفاعی در وضعیت بسیار مناسبی قرار دارند، تصریح کرد: برای تجهیز و پشتیبانی نیروهای مسلح به عنوان بازوی قدرت جمهوری اسلامی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

وزیر دفاع تاکید کرد: وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح توانسته است با کمک‌های ارزنده کارشناسان خبره و با تجربه نیروهای هوایی و دریایی ارتش، نیازهای حیاتی و راهبردی این نیروها را بدون وابستگی به خارج تامین کند.

به گزارش روابط عمومی وزارت دفاع، سرتیپ خلبان حمید واحدی و امیر دریادار شهرام ایرانی نیز در این دیدارها بر لزوم گسترش همکاری ها و تعامل با صنعت دفاعی و تشریک مساعی در خصوص پیشبرد اهداف کلان و راهبردی نیروی هوایی و دریایی ارتش تاکید کردند.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها