جام جهانی ۲۰۲۲ قطر؛ مصاف سوریه با ۶ غایب در برابر ایران

جام جهانی ۲۰۲۲ قطر؛ مصاف سوریه با ۶ غایب در برابر ایران
شنبه 22 آبان 1400 - 08:33

تیم ملی فوتبال سوریه در دیدار برابر ایران ۶ بازیکن خود را به خاطر مصدومیت و محرومیت دراختیار ندارد.

العالم ـ سوریه

بنابر گزارش اسپورت سوریه، تیم ملی فوتبال سوریه در نخستین بازی خود در دور برگشت انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر سه‌شنبه به مصاف ایران خواهد رفت.

سوریه در این بازی چند بازیکن خود را در اختیار ندارد و با تیمی نصف و نیمه به مصاف ایران خواهد رفت.

شاخص‌ترین و مهم‌ترین غایب سوریه در این بازی حساس عمر خربین خواهد بود که در دیدار برابر عراق مصدوم شد. فدراسیون فوتبال سوریه اعلام کرد که این بازیکن حداقل به یک هفته استراحت نیاز دارد و به همین خاطر نمی‌تواند برابر ایران به میدان برود.

خربین تنها غایب سوریه نیست. ایاز عثمان هم به خاطر مصدومیت در بازی با عراق نمی‌تواند برابر ایران بازی کند و اسراء حمویه هم به خاطر محرومیت بازی با ایران را از دست داد.

از سوی دیگر محمد عثمان نیز در اعتراض به بازی نکردن برابر عراق اردوی تیم ملی سوریه را ترک کرد و راهی هلند شد تا او هم برابر ایران غایب باشد.

محمد حلاق و سعد احمد هم که به خاطر مصدومیت، دیدار برابر عراق را از دست دادند به بازی با ایران هم نمی‌رسند تا نزار محروس تنها ۲۲ بازیکن در اختیار داشته باشد که ۴ بازیکن آن دروازه‌بان هستند.

به گزارش ایسنا،سوریه از ۵ بازی خود در دور رفت تنها ۲ امتیاز کسب کرده است و در قعر جدول رده‌بندی قرار دارد؛ این درحالی است که ایران با ۱۳ امتیاز صدرنشین است.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها