قالیباف: حضور مردم در راهپیمایی روز قدس نشانه روحیه مبارزه با رژیم صهیونیستی است

قالیباف: حضور مردم در راهپیمایی روز قدس نشانه روحیه مبارزه با رژیم صهیونیستی است
جمعه 9 ارديبهشت 1401 - 12:47

رییس مجلس گفت: حضور مردم و امت اسلامی در همه کشورها و شهرهای دنیا بالاخص در ایران، نشان دهنده اوج وحدت و روحیه مبارزه با رژیم صهیونیستی است.

العالم - ایران - فلسطین اشغالی

محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (جمعه 9 اردیبهشت) در راهپیمایی روز قدس شرکت کرده و در جمع خبرنگاران گفت: روز قدس روز بسیار بزرگی است، امروز راهپیمایی مردم مومن و روزه دار ایران اسلامی و همه امت های اسلامی، نماد و تبلور عینی فکر، اندیشه و دل و جان مردم در ارتباط با آرمان‌ها و آزادسازی قدس شریف است.

وی با بیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی روز قدس نشان می‌دهد که این تفکر و روحیه زنده است، افزود: حضور مردم و امت اسلامی در همه کشورها و شهرهای دنیا بالاخص در ایران، نشان دهنده اوج وحدت و روحیه مبارزه با رژیم صهیونیستی بوده و نشان می‌دهد که هنوز روحیه مبارزه زنده است و وحدت در امت اسلامی وجود دارد، خصوصاً امسال دیدیم که مبارزین مجاهد فلسطینی در قلب تلاویو با اقتدار در آخرین لایه های امنیتی اسرائیل عملیات انجام دادند.

نماینده تهران در مجلس اضافه کرد: مردم با حضور خود نشان دادند که همیشه پشتیبان فلسطین هستند و دولتمردان خیانتکار کشورهای اسلامی که به دنبال عادی‌سازی روابط و حیات سیاسی رژیم صهیونیستی هستند، بدانند که این امت اسلامی بر باورهای خودشان که فلسطین موضوع اول جهان اسلام است و در مقابل دوگانگی حقوق بشری غربی می‌ایستند و مبارزه می‌کنند.

رییس مجلس تصریح کرد: این راهپیمایی و حضور روزه داران مومن نشان از این باورهاست، امیدوارم هر چه زودتر پیروزی و آزادسازی قدس را ببینیم.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها