سرایا القدس:چند نظامی صهیونیست را در عملیات جنین کشته و زخمی کردیم

سرایا القدس:چند نظامی صهیونیست را در عملیات جنین کشته و زخمی کردیم
جمعه 23 ارديبهشت 1401 - 21:34

گروهان‌های قدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین با صدور بیانیه‌ای جزئیاتی از عملیات کمین رزمندگان این گروه برای نظامیان صهیونیست منتشر کرد.

العالم - فلسطین اشغالی

سرایا القدس(گروهان‌های قدس) شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین امروز جمعه یکی از نظامیان صهیونیست را به هلاکت رساند و شماری دیگری را زخمی کرد.

به گزارش فلسطین الیوم، در بیانیه این گروه مقاومت فلسطینی آمده است: دشمن، صبح امروز با ده‌ها دستگاه خودروی نظامی و صدها نفر از نیروهای ویژه خود و با پشتیبانی هوایی به منطقه هدف در پیرامون اردوگاه جنین در کرانه باختری یورش آورد تا محمود الدبعی یکی از رزمندگان گردان جنین در سرایا القدس را بازداشت کند.

سرایا القدس افزود: نیروهای دشمن در تلاش برای قدرت نمایی و انحراف توجه جهانیان از جنایت ترور شیرین ابوعاقله خبرنگار فلسطینی شبکه الجزیره، منزل الدبعی را محاصره کرده و به سمت آن چند راکت و خمپاره پرتاب کردند.

در ادامه بیانیه آورده شده است: محمود مجاهد قبل از اینکه بازداشت شود بیش از چهار ساعت متوالی با نظامیان صهیونیست درگیر تبادل آتش و تیراندازی بود تا اینکه مهماتش تمام شد و از ناحیه سر هم مورد اصابت قرار گرفته بود و ما در سریا القدس در قبال این رویداد مهم بر چند موضوع تاکید می‌کنیم.

سرایا القدس گفت: رزمندگان مجاهد ما صبح امروز در چند کمین نیروهای صهیونیست در حال نفوذ به منطقه هدف در غرب شهر جنین را به رگبار شدید بستند و آنها را در میدان آتشی گرفتار شدند که پیش از این تجربه نکرده بودند و در نتیجه آن یک افسر صهیونیست به هلاکت رسیده و چند نفر دیگر زخمی شدند.

این گروه افزود: موضوع دوم اینکه دشمن در برابر رشادتی که مجاهدان ما در میدان به نمایش گذاشتند، از همان ابتدا طبق عادتش به سمت غیرنظامیان رفت تا یک پیروزی خیالی به وجود آورد؛ بخصوص که طی روزها و ماه‌های گذشته در عملیات‌های خود در شهر جنین متحمل شکست شده بود، اما ما به فضل الهی این رژیم را در حالی که نظامیانش غرق خون شده بودند، وادار به عقب نشینی کردیم.

در پایان این بیانیه آمده است: موضوع سوم اینکه ما بار دیگر بر تعهد خود در گردان های قدس برای دفاع از سرزمین و اماکن مقدسمان تاکید می کنیم و مجاهدان ما به عنوان سنگری غیرقابل نفوذ در مقابل نیروهای متخاصم خواهند ایستاد و از مردم خود به هر قیمتی محافظت خواهند کرد. جهاد و عملیات ما ادامه دارد. آنها که ستم کردند به زودى مى‏دانند که بازگشتشان به کجاست!.

پربیننده ترین خبرها