ساف برگزاری موفق انتخابات لبنان را تبریک گفتند

ساف برگزاری موفق انتخابات لبنان را تبریک گفتند
چهارشنبه 28 ارديبهشت 1401 - 16:45

گروه‌های فلسطینی با صدور بیانیه‌ای ضمن تبریک برگزاری انتخابات لبنان، برای این کشور آرزوی شکوفایی و پیشرفت کردند.

العالم - فلسطین اشغالی

سران گروه‌های فلسطینی عضو سازمان آزادیبخش فلسطین «ساف» در بیانیه‌ای برگزاری موفق انتخابات پارلمانی در لبنان را به ملت این کشور تبریک گفتند.

بر اساس گزارش خبرگزاری رسمی لبنان «ان ان ای»، در این بیانیه به «میشل عون» رئیس‌جمهور، «نجیب میقاتی» نخست‌وزیر، «نبیه بری» رئیس پارلمان و احزاب و قوای سیاسی و نیز تمام نامزدهای پیروز تبریک گفته شده است.

گروه‌های فلسطینی در ادامه ابراز امیدواری کردند که کشور برادر لبنان از بحران‌های سیاسی، اقتصادی و اجتماعی خود خارج شود به گونه‌ای که وحدت ملی، همزیستی و زندگی کریمانه ملت لبنان حفظ شود و این کشور شاهد پیشرفت و شکوفایی باشد.

آنها همچنین ابراز امیدواری کردند که این انتخابات تأثیر مثبتی بر اوضاع آوارگان فلسطینی در لبنان داشته باشد زیرا لبنان همواره نقشی اساسی در حمایت از مسأله فلسطین و حقوق ملت آن در اتحادیه عرب، سازمان ملل و تمامی کنفرانس‌ها و محافل بین‌المللی داشته است.

در همین ارتباط، «محمد عبدالسلام»، سخنگوی یمن هم شامگاه سه شنبه توئیتی را درباره لبنان به دنبال برگزاری موفق انتخابات این کشور منتشر کرد.

به گزارش المسیره، در این پیام آمده است: لبنان وطن مقاومت بی‌نظیر و مثال زدنی است. مردم لبنان با همکاری همه فرزندانش و تلاش‌های مشترک آنها، فارغ از چالش‌ها، می‌توانند از این مرحله عبور کنند.

دیروز، تعداد کرسی‌هایی که هر حزب در پارلمان لبنان به دست آورده به همراه اسامی تمام نامزدهای پیروز اعلام شد.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها