رئیس جمهور: با عوامل خاطی حادثه متروپل، برخورد عبرت‌آموز می‌شود

رئیس جمهور: با عوامل خاطی حادثه متروپل، برخورد عبرت‌آموز می‌شود
جمعه 13 خرداد 1401 - 12:07

رئیس جمهور گفت: برخورد عبرت آموز با عوامل خاطی حادثه متروپل، مهمترین اقدام دولت است و دولت اغماضی در این امر ندارد.

العالم ـ ایران ـ سیاسی

آیت الله سید ابراهیم رئیسی روز جمعه در دیدار با خانواده جلیلیان که چهار عضو خانواده آنها در حادثه متروپل آبادان جان باختند، اظهار کرد: از مسئولان درخواست دارم با نظارت دقیق بر ساختمان‌های ناایمن و بررسی شرایط آن‌ها ، اجازه ندهند مردم در چنین ساختمان های ناامنی ساکن شوند.

وی با بیان اینکه ساختمان های فاقد امنیت باید بی درنگ تخلیه شوند، گفت: مردم نباید در چنین ساختمان‌هایی ساکن شوند و باید در صورت امکان اینگونه ساختمان ها را مقاوم سازی کرد.

رئیسی عنوان کرد: برخورد عبرت آموز با عوامل خاطی حادثه متروپل، مهمترین اقدام دولت است و دولت اغماضی در این امر ندارد.

رئیس جمهور همچنین در دیدار با خانواده صالحیان‌پور که سه عضو خود را در حادثه متروپل از دست داده‌اند، ضمن تسلیت به این خانواده اظهار کرد: قطعا با مسببان این حادثه برخورد جدی خواهد شد.

وی افزود: مسئولان باید نظارت دقیق‌تری بر ساخت و سازها به خصوص ساختمان‌های بلند مرتبه داشته باشند تا شاهد چنین اتفاقات تلخی نباشیم.

رئیس جمهور گفت: از دست دادن جمعی از شهروندان آبادانی در این حادثه برای هر ایرانی تلخ و ناگوار است و امروز برای تسکین درد بازماندگان این عزیزیان به آبادان آمدیم.

سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور که در آبادان حضور دارد، صبح امروز با حضور در منزل بازماندگان حادثه متروپل؛ با آن‌ها گفت‌وگو کرد و به آنها تسلیت گفت.

رئیسی صبح امروز (جمعه ۱۳ خردادماه) و در دوازدهمین روز حادثه متروپل، به صورت سرزده در محل حادثه حضور یافت تا از نزدیک شاهد روند آواربرداری باشد.

وی در این بازدید با تعدادی از کسبه حاضر در محل و نیز شمار از مردم در باره مشکلات شان گفت‌وگو کرد.

آیت الله سید ابراهیم رییسی که صبح جمعه با حضور در منزل بازماندگان حادثه متروپل آبادان با آن‌ها گفت‌وگو کرده بود و همچنین ضمن بازدید از محل حادثه متروپل از روند آواربرداری دیدن و در این بازدید با تعدادی از کسبه حاضر در محل و نیز شمار از مردم در باره مشکلات شان گفت‌وگو کرده بود، دقایقی پیش آبادان را به سمت تهران ترک کرد.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها