ارسال محموله‌های دارویی و غذایی برای زائران اربعین توسط نیروی هوایی ارتش

ارسال محموله‌های دارویی و غذایی برای زائران اربعین توسط نیروی هوایی ارتش
جمعه 18 شهريور 1401 - 14:45

نیروی هوایی ارتش محموله‌های دارویی و اقلام غذایی مورد نیاز زائران اربعین را توسط دو فروند هواپیمای ترابری به فرودگاه ایلام ارسال کرد.

العالم_ایران

محموله‌های زیستی، بهداشتی، درمانی و غذایی مورد نیاز زائران اربعین حسینی(ع) در مرز مهران، توسط دو فروند هواپیمای ۷۰۷ و سی130 نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح امروز (جمعه 18 شهریور) از پایگاه شهید لشگری به فرودگاه ایلام ارسال شد.
امیر سرتیپ مهدی هادیان جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: با توجه به‌ ازدحام جمعیت زائران اربعین در مرز مهران و نیاز بیشتر به اقلام زیستی و بهداشتی در راستای حفظ سلامت و ارائه خدمات بیشتر به این عزیزان، ده ها تن محموله‌های زیستی، بهداشتی، درمانی و غذایی توسط یک فروند هواپیمای ۷۰۷ و یک فروند هواپیمای سی130، از پایگاه شهید لشگری به فرودگاه ایلام ارسال شد.
امیر سرتیپ هادیان با بیان اینکه نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران آمادگی کامل دارد تا در کم ترین زمان ممکن، علاوه بر ارسال محموله های مورد نیاز، هواپیمای اورژانس هوایی خود مجهز به ۲۰ تخت آی سی یو را نیز در اختیار زائران قرار دهد، افزود: سربازان سرافراز ولایت در نیروی هوایی ارتش به خود افتخار می کنند که در این ایام عزیز در موکب‌های ارتش در مرز مهران در حال خدمات رسانی به زائرین عزیز هستند

پربیننده ترین خبرها