حماس: پهپادهای مسلح هم برای اسرائیل امنیت نخواهد آورد

حماس: پهپادهای مسلح هم برای اسرائیل امنیت نخواهد آورد
سه شنبه 22 شهريور 1401 - 19:46

سخنگوی رسمی جنبش حماس فلسطین گفت که ارتش رژیم صهیونیستی با استفاده از پهپادهای مسلح نخواهد توانست امنیت این رژیم را تأمین کند.

العالم - فلسطین اشغالی

عبداللطیف القانوع سخنگوی رسمی جنبش حماس فلسطین امروز سه‌شنبه از استفاده ارتش رژیم صهیونیستی از پهپادهای مسلح بشدت انتقاد کرد.

وبگاه خبری شهاب فلسطین به نقل از القانوع گزارش داد، استفاده از چنین پهپادهایی در کرانه باختری، تنش‌زایی مجرمانه خطرناک است که نشانگر میزان وحشت و شکست سران این رژیم در برابر عملیات‌های جوانان مقاومت و مقابله مستمر با یورش‌های آنان در کرانه باختری است.

وی با بیان اینکه این اقدام صهیونیست‌ها، تلاش مذبوحانه‌ای است که نخواهد توانست شعله درگیری با سربازان و شهرک‌نشینان این رژیم را خاموش کند، تأکید کرد: تمامی ابزارهای قتل و ترور که اسرائیل علیه ملت ما استفاده می‌کند، هیچ امنیتی برای آن به همراه نخواهد داشت.

سخنگوی حماس هشدار داد که این پهپادها باعث نخواهد شد که این رژیم بتواند با تداوم جنگ علیه سرزمین و مقدسات فلسطین، به اهداف پلید خود دست یابد.

القانوع در پایان از ملت فلسطین خواست که به ایستادگی و مقابله با اسرائیل ادامه دهند تا آن را از خاک خود بیرون برانند و حقوق مشروع خود پس بگیرند.

ارتش صهیونیستی بتازگی از پهپادهای مسلح در نوار غزه استفاده می‌کند و نظامیان صهیونیست در جریان حمله به شمال کرانه باختری به ویژه جنین و نابلس به استفاده از این پهپادهای روی آوردند.

منابع فلسطینی می‌گویند که هر چند این پهپادها هنوز حمله‌ای انجام نداده‌اند، ولی تمامی تحرکات نیروهای مقاومت فلسطین در زمین را زیر نظر دارند و به ارتش این رژیم، علامت می‌دهند. این پهپادها حامل راکت است که در صورت نیاز، از آن استفاده می‌شود.

فارس

پربیننده ترین خبرها