دستگیری ۱۰ دانشجوی فلسطینی در کرانه باختری توسط اشغالگران

دستگیری ۱۰ دانشجوی فلسطینی در کرانه باختری توسط اشغالگران
جمعه 25 شهريور 1401 - 17:31

باشگاه اسرای فلسطینی اعلام کرد: نظامیان رژیم صهیونیستی روز جمعه با یورش به چندین شهر و شهرک در کرانه باختری ۱۷ فلسطینی از جمله ۱۰ دانشجورا به اسارت گرفتند.

العالم - فلسطین اشغالی

خبرگزاری آناتولی ضمن نقل این خبر نوشت: صهیونیستها به خانه ای در شهر عابود در غرب رام الله یورش بردند و تعدادی از جوانان دانشجوی دانشگاه بیرزیت را به اسارت گرفتند.

شاهدان عینی گفتند که نظامیان صهیونیستی پیش از ربودن این جوانان محدوده این شهر را محاصره کرده بودند.

منابع خبری پنجشنبه شب نیز گزارش دادند در پی زخمی شدن یک صهیونیست در جریان تیراندازی در داخل یک شهرک صهیونیست‌نشین واقع در جنوب کرانه باختری، نظامیان رژیم صهیونیستی عامل تیراندازی را تحت تعقیب قرار داده وی را که یک فلسطینی بود، به ضرب گلوله به شهادت رساندند.

پیش تر «رونن بار» رئیس سازمان اطلاعات و امنیت داخلی رژیم صهیونیستی (شاباک) از افزایش ۳۰ درصدی تیراندازی در کرانه باختری علیه صهیونیست‌ها خبر داده بود.

رژیم صهیونیستی هم اکنون به شدت نسبت به متشنج شدن اوضاع در کرانه باختری در ترس و وحشت بسر می‌برد و برای به کنترل درآوردن اوضاع در منطقه تمام تلاش خود را می‌کند.

در همین خصوص بنی گانتس وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی پنجشنبه گذشته اظهار داشت که این رژیم به حملات خود علیه کرانه باختری شدت خواهد بخشید و شمار نیروهایش را در این منطقه افزایش خواهد داد.

به نوشته رسانه‌های گروهی فلسطینی، شهرک صهیونیست نشین "کرمی تسور" چندی پیش از سوی چند فلسطینی هدف تیراندازی قرار گرفت و همچنین پست ایست بازرسی "عطاره" واقع در شمال رام الله با بمب‌های دست ساز هدف حمله قرار گرفت.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها