فیلم| جزئیات عملیات بزرگ دستگیری خرابکاران در ایران و زلزله در موساد

فیلم| جزئیات عملیات بزرگ دستگیری خرابکاران در ایران و زلزله در موساد
پنج‌شنبه 21 مهر 1401 - 17:37

عوامل موساد که توسط سربازان گمنام وزارت اطلاعات دستگیر شدند، قصد داشتند تاسیسات صنعتی اصفهان را منفجر کنند اما نکته مهم این است که پیاده نظام موساد در این عملیات چه کسانی بودند.

العالم - فلسطین اشغالی

عوامل موساد که توسط سربازان گمنام وزارت اطلاعات دستگیر شدند، قصد داشتند تاسیسات صنعتی اصفهان را منفجر کنند. نکته مهم اما این است که پیاده نظام موساد در این عملیات چه کسانی بودند.

سازمان موساد با انتخاب چهار نفر از اعضای کوموله و آموزش ویژه‌ آن‌ها توسط نیروهای موساد این افراد را به ایران می‌فرستند تا تاسیسات صنعتی اصفهان را که به تازگی در تولید بدنه‌ هواپیما خودکفا شده است منفجر کنند اما این نیروها قبل از اجرای عملیات خود توسط وزارت اطلاعات دستگیر می‌شوند.

دستگیری این افراد باعث شد بخش بزرگی از تیم جاسوسی موساد آشکار شد.

در ادامه فیلمی از اعترافات تروریست‌های بازداشت شده آمده که در آن جزئیاتی از ماموریت تروریستی سازمان موساد برای منفجر کردن تاسیسات صنعتی اصفهان را افشا می‌کنند:

موسا

هوشیاری سربازان گمنام وزارت اطلاعات و ناکامی عوامل موساد در انجام ماموریت خود باعث برکناری رئیس موساد نیز شد. «دیوید بارنر» رئیس موساد چند هفته بعد اخراج می‌شود کسی که قرار بود این خرابکاری دستاورد شروع به کارش باشد.

پربیننده ترین خبرها