افزایش شمار مجروحان انفجار در قدس اشغالی به 47 نفر

افزایش شمار مجروحان انفجار در قدس اشغالی به 47 نفر
چهارشنبه 2 آذر 1401 - 21:10

رسانه‌های عبری گزارش دادند که شمار مجروحان بمب‌گذاری امروز در قدس اشغالی به 47 نفر رسیده و حال سه صهیونیست وخیم است.

العالم - فلسطین اشغالی

شبکه عبری‌زبان «کان»، شامگاه امروز (چهارشنبه)، خبر داد که شمار مجروحان در پی انفجارهای صبح امروز در قدس اشغالی به بیش از ۴۵ نفر رسیده است.

بنا بر این گزارش، در پی دو انفجاری که امروز در قدس اشغالی به وقوع پیوست، یک صهیونیست هلاک شد و ۴۷ نفر مجروح شده‌اند.کان در ادامه همچنین اشاره کرد که ۲۳ نفر از این مجروحان همچنان در بیمارستان بستری هستند و حال سه نفر از آن‌ها وخیم است.

منابع عبری، صبح امروز، از وقوع دو انفجار در قدس اشغالی و زخمی شدن بیش از ۲۰ صهیونیست و هلاکت یک نفر دیگر خبر دادند. در پی این انفجار، «یائیر لاپید» نخست‌وزیر موقت رژیم صهیونیستی به منظور ارزیابی وضعیت دستور برگزاری نشستی فوق‌العاده را صادر کرد.

«بنی گانتز» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به همراه معاون رئیس ستاد ارتش و رؤسای بخش عملیات، اطلاعات، بخش‌های سیاسی-امنیتی در وزارت جنگ و هماهنگ‌کننده عملیات‌های پلیس نیز به این جلسه فراخوانده شدند.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی نیز دو انفجار مذکور در قدس را برنامه‌ریزی‌شده خواندند و در عین حال خاطر نشان کردند این عملیات چندجانبه بوده چراکه بعید به نظر می رسد این اقدامات توسط یک نفر به اجرا درآمده باشد.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها