وفاداری تماشاگران تونسی به فلسطین به رغم باخت تیم آنها دربرابر استرالیا + ویدیو

وفاداری تماشاگران تونسی به فلسطین به رغم باخت تیم آنها دربرابر استرالیا + ویدیو
شنبه 5 آذر 1401 - 19:47

پرچم فلسطین توسط تونسی‌های حاضر در جریان مسابقه تیم ملی فوتبال کشورشان در جام جهانی قطر به اهتزاز درآمد تا بار دیگر بر وفاداری خود به آرمان فلسطین تاکید کنند.

العالم ـ آسیا

بنابر تصاویر و ویدئوهای منتشر شده در رسانه‌ها، طرفداران فوتبال که در قطر حضور دارند در کنار این مسابقات توجه ویژه‌ای نیز به مسئله فلسطین دارند.

این بار هواداران تیمی ملی تونس در جریان مسابقه این تیم با تیم ملی استرالیا در کنار تشویق تیم کشورشان وفاداری خود را به آرمان ملت فلسطین اعلام کردند.

فلسطین جام جهانی

برپایه این گزارش، تونسی‌های حاضر در این مسابقه پرچم فلسطین را برای حمایت از این کشور در مقابل رژیم صهیونیستی برافراشتند.

هواداران تیم ملی تونس علی‌رغم باخت تیمشان در این مسابقه شعار "روح و جان‌مان فدای فلسطین" را سر دادند.

تیم ملی فوتبال تونس در دومین دیدار خود در مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر ساعت ۱۳:۳۰ امروز (شنبه 5 آذر ماه) در برابر استرالیا قرار گرفت که این دیدار با برتری یک بر صفر به نفع کانگوروها به پایان رسید.

پیش از آغاز این مسابقه نیز شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی در گزارشی تاکید کرد که برای تونسی‌ها، فلسطین از هر چیز در جام جهانی قطر اهمیت بیشتری دارد.

تونس جام جهانیشبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی افزود: تیم ملی فوتبال تونس درحالی امروز به مصاف تیم استرالیا رفته است که طرفداران این تیم به مساله دیگری اهمیت و توجه ویژه دارند.

برپایه این گزارش، بسیاری از طرفداران تیم تونس در قطر تجمع های حمایت از ملت فلسطین شرکت می‌کنند و در جریان این بازی‌ها پیام حمایت از ملت فلسطین را مد نظر دارند.

این شبکه صهیونیستی نوشت که تماشاگران تونسی‌ پلاردهایی با مضمون «آزادی برای فلسطین» به ورزشگاه می‌آورند؛ تا جایی که برخی از آن‌ها این مسابقات را فرصتی مناسب برای بیان حوادث و رخدادهای فلسطین برای جهانیان می‌دانند.

به گزارش ایرنا، طرفداران تیم ملی تونس همانند بسیاری از کشورهای دیگر با پرچم‌های فلسطین و پلاکاردهایی در حمایت از فلسطین در ورزشگاه حضور می‌یابند.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها