پلیس رژیم صهیونیستی هویت مجری عملیات استشهادی قدس را اعلام کرد

پلیس رژیم صهیونیستی هویت مجری عملیات استشهادی قدس را اعلام کرد
شنبه 8 بهمن 1401 - 06:29

پلیس رژیم صهیونیستی جمعه شب اعلام کرد، «خیری علقم» از اهالی قدس اشغالی عامل عملیات استشهادی ساعاتی پیش در این شهر بوده است.

العالم - فلسطین اشغالی

به گزارش فلسطین الیوم، پلیس رژیم صهیونیستی اعلام کرد که «خیری علقم» جوان ۲۱ ساله فلسطینی اهل اردوگاه «شعفاط» عضو هیچ گروه یا سازمانی نبوده است.

این در حالی است که پیش تر برخی منابع صهیونیستی گزارش داده بودند، مجری عملیات قدس عضو گردان‌های شهدای الاقصی بوده است.

پلیس رژیم صهیونیستی همچنین اعلام کرد که مجری عملیات به دست نیروهای این رژیم به شهادت رسیده است.

بر اساس اعلام پلیس رژیم صهیونیستی، عملیات قدس یکی بدترین حملات است که این رژیم طی سال‌های اخیر به خود دیده است.

پیش تر رسانه‌های رژیم صهیونیستی گزارش داده بودند که یک فلسطینی با حمله به صهیونیست‌ها در محله «النبی یعقوب» واقع در شمال قدس، دستکم ۷ تن از آنها را به ضرب گلوله به هلاکت رساند و ۱۰ نفر را نیز زخمی کرد که حال برخی از آنها وخیم گزارش شده است.

رادیو عبری «کول براما» به نقل از شاهدان عینی گزارش داد، مجری عملیات قدس هنگام تیراندازی فریاد «جنین» سرداده بود.

این حمله در حالی انجام شده است که کرانه باختری رود اردن روز پنجشنبه شاهد یورش ارتش رژیم صهیونیستی به شهر جنین و جنایت آفرینی جدیدی بود که در جریان آن ۱۱ شهروند فلسطینی شهید و دستکم ۲۰ نفر دیگر نیز زخمی شدند.

شرایط این روزهای سرزمین‌های اشغالی به ویژه در کرانه باختری بسیار ویژه است و رزمندگان فلسطینی با هر وسیله‌ای پاسخ جنایات بی شمار صهیونیست‌ها را می‌دهند و همین امر شرایط ویژه‌ای را برای صهیونیست‌های غاصب رقم زده است.

تا پیش از این صهیونیست‌ها فقط در جنوب سرزمین‌های اشغالی و در منطقه غزه با فلسطینی‌ها درگیر بودند ولی هم اکنون کرانه باختری در شرق فلسطین به دلیل مسلح شدن جوانان آن به کمینگاهی برای صهیونیست‌های بزدل تبدیل شده و خواب راحت را از چشمان آنها گرفته است.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها