نخست‌وزیر یمن: از ایران تشکر می‌کنیم

نخست‌وزیر یمن: از ایران تشکر می‌کنیم
شنبه 8 بهمن 1401 - 15:42

نخست‌وزیر یمن با بیان اینکه این کشور به محور مقاومت متعهد است، گفت که از برادران در ایران برای ایستادگی در کنار ملت یمن تشکر می‌کنیم.

العالم - یمن

«عبدالعزیز بن حبتور» نخست‌وزیر دولت نجات ملی یمن، امروز (شنبه)، در مراسمی در صنعاء از عملیات شهادت‌طلبانه دیشب در قدس اشغالی تمجید کرد.

بنابر گزارش شبکه «المسیره»، نخست‌وزیر دولت نجات ملی یمن گفت: «ما عملیات قهرمانانه فلسطینیان در قدس در پاسخ به جنایات صهیونیست‌ها علیه ملت فلسطین را تحسین می‌کنیم.»

منابع صهیونیستی، شامگاه جمعه، از تیراندازی در قدس اشغالی خبر دادند که بر اثر آن دست‌کم ۸ نفر کشته و ۱۰ نفر دیگر زخمی شدند.

«خیری علقم» مجری این عملیات شهادت‌طلبانه پس از تعقیب پلیس رژیم صهیونیستی به شهادت رسید. این عملیات در شرایطی رخ داد که نظامیان رژیم صهیونیستی، روز پنجشنبه، با یورش به اردوگاه جنین در کرانه باختری ۹ فلسطینی را به شهادت رساندند و چند فلسطینی دیگر را مجروح کردند.

عبدالعزیز بن حبتور در ادامه اظهارات خود تاکید کرد: «ما در یمن با طرح مقابله با دشمن صهیونیستی هستیم و به محور مقاومت که از صنعاء تا فلسطین سپس تهران امتداد یافته، متعهد می‌باشیم.»

وی در پایان اظهار داشت: «ما از برادران در ایران برای ایستادن در کنار ملت یمن در مواجهه با تجاوز ظالمانه [علیه کشورمان] تشکر می‌کنیم.»

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها