ژنرال صهیونیستی: اسرائیل با خطر واقعی و فوری مواجه است

ژنرال صهیونیستی: اسرائیل با خطر واقعی و فوری مواجه است
دوشنبه 22 اسفند 1401 - 07:30

فرمانده پیشین نیروی هوایی رژیم صهیونیستی یکشنبه شب در واکنش به تلاش کابینه این رژیم برای اصلاحات قضایی گفت که این رژیم در حال حاضر با خطر واقعی و فوری مواجه است.

العالم ـ فلسطین اشغالی

بنابر گزارش خبرگزاری شهاب فلسطین، ژنرال «امیر ایشل» گفت: ما اکنون با خطری واقعی و فوری مواجه هستیم.

فرمانده پیشین نیروی هوایی رژیم صهیونیستی افزود: من در اعتراضات شرکت می‌کنم؛ زیرا ادامه کودتا علیه قانون، خودکشی دسته جمعی در سطح ملی خواهد بود.

پیش تر نیز «تامیر باردو» رئیس اسبق موساد در گفت‌ وگو با شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی تأکید کرده بود که «اسرائیل» وارد مرحله بسیار خطرناکی شده و به سبب تضعیف دستگاه قضایی، به نقطه بدون بازگشت نزدیک شده است و بدین ترتیب به سمت دیکتاتوری پیش می‌رود.

به گزارش ایرنا، در هفته‌های گذشته، ده‌ها شهر از شمال تا جنوب فلسطین اشغالی از جمله تل آویو، حیفا، قدس اشغالی، بئر السبع، ریشون لتسیون و هرتزلیا صحنه تظاهرات علیه کابینه راست افراطی بودند.

این تظاهرات‌ در سایه جدال شدید بین ائتلاف کابینه راست افراطی به ریاست نتانیاهو و جناح اپوزیسیون به ریاست «یائیر لاپید» نخست وزیر پیشین رژیم صهیونیستی برگزار شده است.

سران اپوزیسیون رژیم صهیونیستی اصلاحات قضایی کابینه نتانیاهو را برای تضعیف دستگاه قضایی و تلاش نتانیاهو برای جلوگیری از محاکمه خود به خاطر سه پرونده فساد مالی و رشوه خواری می‌دانند و معتقدند که این اقدامات کابینه، رژیم صهیونیستی را به سمت درگیری و جنگ داخلی و فروپاشی تدریجی سوق خواهد داد.

پربیننده ترین خبرها