زخمی شدن یک نظامی ذخیره ارتش صهیونیست در عملیات حواره/ صهیونیست ها در آماده باش

يکشنبه 28 اسفند 1401 - 20:25

منابع صهیونیستی خبر دادند که يكي از شهرک نشینان مجروح شده در عملیات امروز حواره در نابلس، نظامی سابق و ذخیره  ارتش صهیونیستی بوده است.

العالم-فلسطین اشغالی

درپی عملیات تیراندازی امروز (یکشنبه) به سوی شهرک نشینان صهیونیست در منطقه حواره در جنوب نابلس و زخمی شدن سه صهیونیست، نیروهای رژیم صهیونیستی در حالت آماده باش قرار گرفته و با ایجاد ایست های بازرسی در اطراف شهر نابلس واقع در کرانه غربی اشغالی، این منطقه را بستند.

منابع محلی گزارش دادند که نیروهای اشغالگر با ایجاد ایست بازرسی، زعتره در جنوب نابلس و دروازه شهرک صهیونیستی "شاوی شمرون" را بسته و ایست بازرسی های دیگری در شمال غربی نابلس برپا کرده اند.

واره

به گفته این منابع، نیروهای اشغالگر به صورت فشرده ای در منطقه حواره مستقر شدند و به بهانه جستجوی مجری عملیات ضد صهیونیستی، پیوسته مبادرت به تیراندازی می کنند.

به گفته منابع عبری، نیروهای صهیونیست پس از تعقیب مجری عملیات حواره به سوی وی تیراندازی، او را به شدت مجروح و سپس بازداشت کردند و برای بازجویی تحویل سرویس امنیت عمومی رژیم صهیونیستی ( شاباک ) شده است.

بنابر گزارش های رسیده، مجری عملیات حواره جوان 28 ساله فلسطینی به لیث نصار اهل روستای مادما واقع در جنوب غربی نابلس بوده است.که حال جسمی وی وخیم گزارش شده است.

حواره

رسانه های صهیونیستی خبر دادند که يكي از شهرک نشینان مجروح شده در عملیات حواره، مربی سلاح و نظامی (سرباز) سابق و ذخیره ارتش صهیونیستی بوده است.

در همین حال رسانه های صهیونیستی گزارش دادند که عصر امروز یک شهرک نشین صهیونیست در نزدیکی شهرک نعلیه در رام الله مورد اصابت گلوله قرار گرفت و به یک شهرک نشیبن دیگر نیز با سنگ حمله شد، هر دو شهرک نشین زخمی شده اند.

هنوز از سرنوشت مجری این عملیات خبر در دست نیست.

پربیننده ترین خبرها