واکنش حماس به کشف اجساد ۱۰۰ شهید در غزه

واکنش حماس به کشف اجساد ۱۰۰ شهید در غزه
يکشنبه 22 بهمن 1402 - 22:31

جنبش حماس در واکنش به کشف اجساد ۱۰۰ شهید در غزه اعلام کرد دشمن صهیونیستی این رویکرد جنایتکارانه را با هدف نسل‌کشی ملت فلسطین و کوچاندن اجباری آنان از سرزمین خود در پیش گرفته است.

العالم - فلسطین اشغالی

جنبش مقاومت اسلامی حماس در بیانیه‌ای تاکید کرد که کشف اجساد نزدیک به 100 شهید فلسطینی در محله‌های الرمال و تل الهوا در شهر غزه پس از عقب‌نشینی نیروهای اشغالگر اسرائیلی از این مناطق که بیشتر این افراد به ضرب گلوله تک‌تیراندازان نازی اسرائیلی به شهادت رسیده بودند، نشان می‌دهد که دشمن صهیونیستی این رویکرد جنایتکارانه را با هدف نسل‌کشی ملت فلسطین و کوچاندن اجباری آنان از سرزمین خود در پیش گرفته است.

حماس عموم ملت‌ها و آزادگان جهان را به ادامه تحرکات خود و محکومیت جنایات وحشیانه دشمن صهیونیستی و نسل‌کشی غیرنظامیان فلسطینی به ویژه زنان و کودکان فراخواند.

این جنبش همچنین از دیوان دادگستری بین‌المللی خواست این جنایات را مستندسازی کرده و قطعنامه‌ای را برای توقف جنگ در غزه صادر کرده و تدابیر لازم را برای توقف جنایات وحشیانه و هولناک صهیونیست‌ها علیه ملت فلسطین و بازخواست و محاکمه این رژیم سرکش و سران آن به خاطر ارتکاب جنایت علیه ملت فلسطین مقابل دیدگان جهانیان اتخاذ کند.

پربیننده ترین خبرها